Icloud.com Ga naar website

Icloud staat gerangschikt op 868 in Nederland. 'iCloud.'

868Rangschikking in Nederland

1.537Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's28.231.875
Maandelijkse bezoeken 4.012.108
Waarde per bezoeker€ 0,20
Geschatte waarde€ 1,90 Miljoen *
Externe links6.176
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
605Verenigd Koninkrijk
627Verenigde Staten van Amerika
632Mexico
773Canada
782Zwitserland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen10,30%10,50%
Verenigd Koninkrijk 6055,60%7,30%
Verenigde Staten van Amerika 62733,90%33,40%
Mexico 6323,50%3,20%
Canada 7733,10%2,90%
Zwitserland 7820,70%0,70%
Singapore 7870,80%1,00%
Brazilië 8404,30%4,50%
Australië 8451,70%1,70%
Nederland 8681,60%1,70%
Hong Kong 1.0240,70%0,70%
Colombia 1.1480,60%0,50%
Griekenland 1.1650,70%0,80%
Spanje 1.2052,50%2,40%
Japan 1.2177,30%5,70%
Maleisië 1.2850,70%0,60%
Oostenrijk 1.3350,60%0,60%
Taiwan 1.3590,80%0,70%
Thailand 1.3720,90%1,10%
Duitsland 1.4224,20%4,30%
Italië 1.5171,70%1,50%
België 1.5840,60%0,50%
South Africa 1.6110,60%0,40%
Frankrijk 1.6332,70%2,70%
Korea 1.9161,00%1,10%
Rusland 2.3742,40%2,50%
Turkije 2.5610,70%0,80%
Indonesië 3.2790,50%0,50%
Polen 3.6300,60%0,60%
China 4.3803,10%3,10%
Indië 8.8311,80%1,80%

De meeste bezoekers komen uit Singapore, Zwitserland, Canada, Mexico, Verenigde Staten van Amerika & Verenigd Koninkrijk.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Aalsmeer230.10%0.30%6.00
Utrecht5190.10%0.10%1.80
Amsterdam6830.40%0.40%2.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.292 -393
Dagelijks Aantal Bezoekers238.824+15,7%
Dagelijkse bezoekers rang1.061 -232
Dagelijks Webpagina Bekeken364.447+40,1%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.641 -1.265
Pagina bezoek per gebruiker2,14+22%
Inhoud

www.Icloud.com

Leeftijd: Het domein is 15 jaar en 3 maanden oud.

Gemiddeld worden er 2,14 pagina's bekeken door een geschatte 261.144 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn icloud.com, icloudnews.nl, icm.com.ua, icmag.com.

LinksServer
Server locatie
Akamai Technologies Inc.
Massachusetts
Cambridge
Verenigde Staten van Amerika
42.3933, -71.1333

Het wordt gehost in Akamai Technologies Inc (Massachusetts, Cambridge,) met een Apache web-server. Er zijn 8 DNS registraties, zoals nserver5.apple.com, nserver3.apple.com, en adns2.apple.com. Het Icloud.com IP nummer is 184.25.210.46.

IP: 184.25.210.46

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING e4478.b.akamaiedge.net (23.61.14.46) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a23-61-14-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.14.46): icmp_seq=1 ttl=57 41.3 ms
64 bytes from a23-61-14-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.14.46): icmp_seq=2 ttl=57 12.7 ms
64 bytes from a23-61-14-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.14.46): icmp_seq=3 ttl=57 12.8 ms
--- e4478.b.akamaiedge.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.796/22.304/41.305/13.436 ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.796/22.304/41.305/13.436 ms

Het resultaat van 41.3 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1514 milliseconds. Dit is trager dan 46% van de gemeten websites.

Server setup
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"4886-4c9f46c4c8540"
Cache-Control:no-cache, no-store, private
Expires:--
Strict-Transport-Security:max-age=31536000; includeSubDomains
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
X-UA-Compatible:IE=Edge
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Language:en-us
Date:--
Content-Length:18566
Connection:keep-alive