Wikipedia.com Ga naar website

Wikipedia staat gerangschikt op 7 in Nederland. 'Wikipedia.'

7Rangschikking in Nederland

6Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.429.046.790
Maandelijkse bezoeken 390.646.636
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 185,70 Miljoen *
Externe links4.781.843
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
5Zwitserland
6Oostenrijk
6België
6Finland
6Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,20%12,80%
Zwitserland 50,60%0,60%
Oostenrijk 60,80%0,90%
België 60,70%0,80%
Finland 60,50%0,70%
Frankrijk 63,80%3,60%
Zweden 60,80%1,10%
Singapore 60,50%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 618,90%17,80%
Australië 71,40%1,50%
Canada 72,40%2,50%
Duitsland 76,60%7,50%
Indië 78,10%8,50%
Italië 72,60%2,70%
Maleisië 70,60%0,60%
Nederland 71,20%1,20%
Filippijnen 70,70%0,70%
Pakistan 81,00%0,90%
Spanje 92,50%2,20%
Mexico 92,30%1,90%
Polen 91,70%1,80%
Rusland 94,30%5,40%
Verenigd Koninkrijk 94,30%4,70%
South Africa 90,70%0,50%
Argentinië 100,80%0,70%
Colombia 100,60%0,50%
Japan 107,80%7,70%
Nigeria 100,50%0,40%
Thailand 100,80%0,80%
Oekraïne 100,70%0,80%
Brazilië 122,50%2,10%
Iran 121,00%0,70%
Venezuela 120,50%0,40%
Indonesië 131,10%0,90%
Turkije 130,80%0,80%
Taiwan 170,60%0,60%
Korea 190,70%0,70%
China 991,40%1,20%

De meeste bezoekers komen uit Zweden, Frankrijk, Finland, België, Oostenrijk & Zwitserland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam60.20%0.20%3.43
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6
Dagelijks Aantal Bezoekers26.687.940 -9,05%
Dagelijkse bezoekers rang5
Dagelijks Webpagina Bekeken74.029.736 -10,38%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12
Pagina bezoek per gebruiker3,88 -1,52%
Inhoud

www.Wikipedia.com

Topics: العربية, Български, Català, Česky, en Dansk.

Categorie: 'Encyclopedias/Wikipedia' & 'Wiki/Topics'

Leeftijd: Het ging live op 13-01-2001, waardoor het nu 13 jaar, 3 maanden oud is.

Gemiddeld worden er 3,88 pagina's bekeken door een geschatte 29.182.140 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn wikipedia-watch.org, wikipedia.at, wikipedia.be, wikipedia.ch zijn.

LinksServer
Server locatie
Wikimedia Foundation Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Het wordt gehost in Wikimedia Foundation Inc. California, met een Apache web-server. Z'n IP nummer is 208.80.152.201. ns0.wikimedia.org, ns1.wikimedia.org, en ns2.wikimedia.org zijn z'n DNS Naam-servers.

IP: 208.80.152.201

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201) 56(84) bytes of data.
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_seq=1 ttl=55 51.9 ms
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_seq=2 ttl=55 51.9 ms
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_seq=3 ttl=55 51.9 ms
--- wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 51.992/51.992/51.993/0.186 ms
rtt min/avg/max/mdev = 51.992/51.992/51.993/0.186 ms

Het resultaat van 51.9 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1136 milliseconds. Dit is trager dan 63% van de gemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Content-Type-Options:nosniff
Cache-Control:s-maxage=3600, must-revalidate, max-age=0
Last-Modified:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Length:46166
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-Cache:MISS from sq63.wikimedia.org
X-Cache-Lookup:HIT from sq63.wikimedia.org:3128
Age:20
X-Cache:HIT from sq65.wikimedia.org
X-Cache-Lookup:HIT from sq65.wikimedia.org:80
Connection:close