Tweakers.net Ga naar website

Tweakers staat gerangschikt op 17 in Nederland. 'Tweakers.net - 390.290 bezoekers vandaag!'

17Rangschikking in Nederland

2.939Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's63.255.465
Maandelijkse bezoeken 6.014.135
Waarde per bezoeker€ 0,20
Geschatte waarde€ 2,85 Miljoen *
Externe links13.287
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
17Nederland
107België
6.966Brazilië
48.822China
75.082Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,40%2,50%
Nederland 1781,10%85,40%
België 10712,20%8,70%
Brazilië 6.9661,00%2,60%
China 48.8220,50%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 75.0820,60%0,40%

De meeste bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika, China, Brazilië, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Bakhuizen30.60%0.40%3.10
Lichtenvoorde30.30%0.40%9.00
Hardenberg41.60%5.30%18.00
Pijnacker50.40%0.20%2.60
Surhuisterveen50.20%0.40%10.00
Eijsden60.90%1.80%11.00
Hilvarenbeek60.60%1.50%15.00
Coevorden70.70%3.80%32.00
Reuver70.40%1.30%18.00
The Hague70.50%0.50%6.00
Leeuwarden91.40%1.40%5.50
Steggerda100.30%0.10%2.10
Heemskerk100.80%1.10%7.00
Eindhoven104.40%7.50%9.60
Westerland100.30%0.40%7.00
Oud-gastel110.40%0.20%3.10
Overveen110.30%0.20%3.60
Barendrecht111.10%0.60%3.20
Capelle110.90%1.40%9.00
Dorst110.60%2.30%21.00
Zutphen111.20%1.10%5.20
Hardinxveld120.30%0.10%2.50
Wateringen120.20%0.10%4.00
Breda121.70%2.50%8.30
Driel120.40%0.30%4.00
Lelystad130.30%0.10%2.40
Wijchen130.50%0.80%9.00
Veldhoven131.50%1.00%4.00
Sassenheim140.30%0.10%2.30
Monster150.20%0.10%3.00
Rodenrijs160.60%0.20%2.10
Nijmegen161.30%2.90%13.00
Veenendaal170.30%0.50%8.00
Leiderdorp180.50%0.20%2.50
Berlicum210.80%0.50%3.20
Bruinisse210.20%0.10%2.30
Rotterdam214.40%2.80%3.60
Leiden231.30%1.90%8.00
Oosterhout230.40%0.30%3.90
Utrecht242.10%2.50%6.60
Enschede241.00%1.10%6.50
Papendrecht250.80%0.40%3.00
Groningen251.80%2.40%7.60
Oss260.50%0.40%5.00
Bovenkarspel260.20%0.10%2.00
Osdorp270.20%0.40%9.00
Amsterdam299.10%8.10%5.00
Bilthoven300.40%1.00%15.00
Harderwijk300.20%0.20%6.00
Maarsen320.20%0.40%9.00
Den Haag321.70%1.80%5.80
Heiloo340.40%0.20%3.70
Heerenveen350.20%0.10%2.70
Zoetermeer361.20%1.00%4.80
Purmerend370.50%0.20%2.70
Hilversum370.60%0.50%4.80
Almere381.10%0.70%3.80
Huizen410.20%0.30%9.00
Maassluis430.20%0.30%8.00
Amerongen430.20%0.10%1.40
Spijkenisse430.90%0.40%2.40
Nieuwegein460.60%0.40%4.10
Hengelo460.70%0.60%4.80
Delft471.00%0.70%3.90
Muiderberg470.20%0.10%2.40
Bunnik490.20%0.10%2.20
Wassenaar500.20%0.00%1.50
Kampen550.30%0.20%5.00
Dordrecht550.60%0.30%2.60
Voorburg560.20%0.20%5.00
Beuningen590.40%0.40%6.00
Apeldoorn640.70%0.40%3.30
Vlaardingen650.30%0.10%1.40
Houten810.20%0.10%1.90
Almelo810.30%0.20%2.80
Etten880.20%0.10%1.60
Alphen880.30%0.30%5.00
Zwolle890.40%0.30%3.70
Amersfoort1360.30%0.20%4.00
Haarlem1360.70%0.20%1.90
Tilburg1370.50%0.20%2.50
Den Bosch1630.30%0.10%1.90
Amstelveen1680.30%0.20%2.70
Arnhem4490.20%0.10%1.80
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.470 -136
Dagelijks Aantal Bezoekers99.724 -0,09%
Dagelijkse bezoekers rang2.775 -99
Dagelijks Webpagina Bekeken376.300+3,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.547 -214
Pagina bezoek per gebruiker5,29+3%
Inhoud

www.Tweakers.net

Topics: Registreren, [sluiten], Intermediair, en Computable Headlines.

Leeftijd: Het ging live op 04-02-1999, waardoor het nu 15 jaar, 2 maanden oud is.

Gemiddeld worden er 5,29 pagina's bekeken door een geschatte 109.044 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn tweakers.be, tweakers.fr, tweakers.net, tweakers.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Assigned To Customer 1386
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

ns.tweakdns.nl, en ns.tweakdns.eu zijn z'n DNS Naam-servers. Assigned To Customer 1386 Amsterdam is de locatie van de Apache server. Z'n IP nummer is 213.239.154.20.

IP: 213.239.154.20

Web Server: Apache

Codering: iso-8859-15

PING www. (213.239.154.20) 56(84) bytes of data.
64 bytes from (213.239.154.20): icmp_seq=1 ttl=53 103 ms
64 bytes from (213.239.154.20): icmp_seq=2 ttl=53 104 ms
64 bytes from (213.239.154.20): icmp_seq=3 ttl=53 103 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.616/104.070/104.890/0.637 ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.616/104.070/104.890/0.637 ms

Het resultaat van 103 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 892 milliseconds. Dit is trager dan 75% van de gemeten websites.

Server setup
Server:Apache
X-Tweakers-Server:pontus
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:no-cache, must-revalidate, pre-check=0, post-check=0, max-age=0
Pragma:no-cache
P3P:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-15
Content-Length:73357
Accept-Ranges:bytes
Date:--
X-Varnish:995563127
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive