Tripadvisor.nl Ga naar website

Tripadvisor staat gerangschikt op 298 in Nederland. 'Beoordelingen van vakanties, hotels, resorts, vakantie- en reispakketten - TripAdvisor.'

298Rangschikking in Nederland

30.822Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.501.222
Maandelijkse bezoeken 991.356
Waarde per bezoeker€ 0,22
Geschatte waarde€ 471.726,67 *
Externe links1.821
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
298Nederland
2.073België
45.801Spanje
70.591Italië
72.003Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,20%3,20%
Nederland 29875,70%87,00%
België 2.07311,10%6,10%
Spanje 45.8012,00%0,60%
Italië 70.5910,80%0,20%
Frankrijk 72.0031,60%0,70%
Duitsland 83.7771,90%1,10%
China 206.9321,20%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 279.4061,40%0,90%

Het is vooral populair in de landen, Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Rozenburg153.80%2.20%3.10
Amstelveen1442.60%4.10%9.00
Alkmaar1482.20%1.00%2.40
Den Haag1684.40%35.20%43.00
Den Bosch2071.80%1.30%4.00
Eindhoven3173.30%3.60%6.00
Amsterdam52610.50%8.00%4.10
Utrecht7411.80%2.10%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd25.901 -6.951
Dagelijks Aantal Bezoekers11.984+9%
Dagelijkse bezoekers rang27.389 -4.175
Dagelijks Webpagina Bekeken33.759+52%
Dagelijkse pagina bezoekers rang30.158 -18.822
Pagina bezoek per gebruiker3,90+39%
Inhoud

www.Tripadvisor.nl

Topics: Hotels, Vluchten, Vakantiehuizen Nieuw, Restaurants, Apps, en Enkele Reis.

De geschatte 13.104 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,90 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn tripadvisor.fr, tripadvisor.ie, tripadvisor.in, tripadvisor.it.

LinksServer
Server locatie
Ws Akamai Technologies Akamai Technologies
Texas
Dallas
Verenigde Staten van Amerika
32.8367, -96.796

Ws Akamai Technologies Akamai Technologies (Texas, Dallas) is de locatie van de Apache server. Er zijn 9 DNS registraties, zoals ns1.p10.dynect.net, pdns4.ultradns.org, en pdns1.ultradns.net. Het Tripadvisor.nl IP adres is 63.97.127.40.

IP: 63.97.127.40

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING a176.b.akamai.net (63.236.252.211) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 63.236.252.211: icmp_req=1 ttl=55 24.7 ms
64 bytes from 63.236.252.211: icmp_req=2 ttl=55 24.8 ms
64 bytes from 63.236.252.211: icmp_req=3 ttl=55 25.0 ms
--- a176.b.akamai.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 24.795/24.884/25.044/0.214 ms
rtt min/avg/max/mdev = 24.795/24.884/25.044/0.214 ms

De laadtijd van de website is 1144 milliseconds, trager dan 62% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 24.7 ms.

Server setup
Server:Apache
Content-Language:nl
Pragma:no-cache
Cache-Control:no-cache,no-store,must-revalidate
Expires:--
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Date:--
Transfer-Encoding: chunked
Connection:keep-alive
Connection:Transfer-Encoding
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--