Tele2.nl Ga naar website

Tele2 staat gerangschikt op 276 in Nederland. 'Tele2 - Mobiele telefonie, Interactieve TV, Internet & Bellen.'

276Rangschikking in Nederland

33.250Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.056.506
Maandelijkse bezoeken 1.151.478
Waarde per bezoeker€ 0,23
Geschatte waarde€ 547.840,19 *
Externe links3.028
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
276Nederland
115.149Verenigd Koninkrijk
154.833Indië
399.173Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,50%2,20%
Nederland 27690,10%96,10%
Verenigd Koninkrijk 115.1491,00%0,60%
Indië 154.8332,20%0,70%
Verenigde Staten van Amerika 399.1731,10%0,40%

De meeste bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika, Indië, Verenigd Koninkrijk & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Naarden463.30%0.80%1.00
Leiden5310.50%5.50%2.20
Utrecht1127.10%19.30%11.00
Spijkenisse2092.00%0.80%1.70
Zwolle2722.10%0.60%1.20
Den Haag3443.40%7.60%9.00
Amsterdam38512.10%18.70%6.50
Rotterdam9812.30%3.30%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd27.941 -1.305
Dagelijks Aantal Bezoekers11.128 -2,42%
Dagelijkse bezoekers rang29.941 -502
Dagelijks Webpagina Bekeken32.259+7%
Dagelijkse pagina bezoekers rang31.461 -3.958
Pagina bezoek per gebruiker4,10+9%
Inhoud

www.Tele2.nl

Topics: Webmail, Consumenten, Zakelijk, en Klantenservice.

Categorie: 'Telecommunicatie/Carrier Select'

Leeftijd: Het ging live op 12-12-1997, waardoor het nu 16 jaar, 4 maanden oud is.

Gemiddeld worden er 4,10 pagina's bekeken door een geschatte 12.168 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn tele2.hr, tele2.lt, tele2.lv, tele2.net.

LinksServer
Server locatie
Tele2 Sverige Ab
Kista
Zweden
59.45, 17.92

kalmar.dns.swip.net, en falun.dns.swip.net zijn z'n DNS Naam-servers. Het wordt gehost in Tele2 Sverige Ab Kista, met een Apache web-server. Het Tele2.nl IP nummer is 193.12.93.174.

IP: 193.12.93.174

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www. (193.12.93.174) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 193.12.93.174: icmp_req=1 ttl=109 134 ms
64 bytes from 193.12.93.174: icmp_req=2 ttl=109 133 ms
64 bytes from 193.12.93.174: icmp_req=3 ttl=109 134 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.854/134.008/134.164/0.324 ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.854/134.008/134.164/0.324 ms

Het resultaat van 134 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1035 milliseconds. Dit is trager dan 68% van de gemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-store
Cache-Control:no-cache
Set-Cookie:--
Expires:--
lsrequestid:72583157
MASTERWEBLET:CACHED
Pragma:no-cache
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8