Sportdietetiek.nl Ga naar website

Sportdietetiek staat gerangschikt op 6.004 in Nederland. 'VERENIGING SPORTDIETETIEK NEDERLAND.'

6.004Rangschikking in Nederland

26.894Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.027.022
Maandelijkse bezoeken 540.872
Waarde per bezoeker€ 0,21
Geschatte waarde€ 257.573,75 *
Externe links4.353
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
4.584Zweden
5.781Mexico
6.004Nederland
8.103Verenigd Koninkrijk
8.299South Africa

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen19,50%9,60%
Zweden 4.5842,70%17,10%
Mexico 5.7815,20%17,20%
Nederland 6.0046,90%3,40%
Verenigd Koninkrijk 8.1039,40%10,20%
South Africa 8.2991,90%3,20%
Griekenland 10.2311,40%2,00%
Thailand 12.5563,00%1,10%
Indië 20.20814,60%9,80%
Frankrijk 21.2484,10%4,90%
Brazilië 22.7052,60%4,20%
Indonesië 25.4861,50%1,20%
Maleisië 25.5610,80%0,30%
Pakistan 26.6632,00%0,90%
Turkije 30.6121,30%0,60%
Duitsland 32.6714,40%2,80%
Verenigde Staten van Amerika 33.70412,10%8,80%
Australië 38.5751,20%0,40%
Canada 42.9981,70%0,50%
Italië 43.6851,00%0,60%
Spanje 65.8661,00%0,50%
China 121.7271,80%0,70%

Het is vooral populair in de landen, Griekenland, South Africa, Verenigd Koninkrijk, Nederland, Mexico & Zweden.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam44631.60%0.70%1.20
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd22.6003.101
Dagelijks Aantal Bezoekers14.980 -16,00%
Dagelijkse bezoekers rang21.6182.603
Dagelijks Webpagina Bekeken30.608 -22,95%
Dagelijkse pagina bezoekers rang33.2986.281
Pagina bezoek per gebruiker2,85 -8,36%
Inhoud

www.Sportdietetiek.nl

Topics: Over De Vsn, en Over Sportdi.

Categorie: 'WYSIWYG Editors/Adobe Dreamweaver' & 'Vector Based/Fireworks'

Leeftijd: Het domein is 12 jaar en 7 maanden oud.

De geschatte 16.380 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,85 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn sportdewereldrond.nl, sportdieet.com, sportdieetvoeding.nl, sportdiensten.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Leaseweb
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Leaseweb Amsterdam is de locatie van de Microsoft-IIS/7 server. Het heeft 3 DNS registraties, ns03.is.nl, ns02.is.nl, en ns01.is.nl. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET.

IP: 94.75.208.67

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

PING www. (94.75.208.67) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www3.cyberdigma.nl (94.75.208.67): icmp_seq=1 ttl=244 103 ms
64 bytes from www3.cyberdigma.nl (94.75.208.67): icmp_seq=2 ttl=244 103 ms
64 bytes from www3.cyberdigma.nl (94.75.208.67): icmp_seq=3 ttl=244 103 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.477/103.522/103.550/0.032 ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.477/103.522/103.550/0.032 ms

De laadtijd van de website is 1143 milliseconds, trager dan 62% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 103 ms.

Server setup
Cache-Control:private
Content-Length:31173
Content-Type:text/html
Server:Microsoft-IIS/7.0
Set-Cookie:--
IISExport:This web site was exported using IIS Export v4.2
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--