Solarmovie.eu Ga naar website

Solarmovie staat gerangschikt op 1.344 in Nederland. 'Watch Movies and TV Shows Online for Free - SolarMovie.'

1.344Rangschikking in Nederland

2.321Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's40.389.017
Maandelijkse bezoeken 1.660.550
Waarde per bezoeker€ 0,12
Geschatte waarde€ 789.935,6 *
Externe links1.464
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
240Wit-Rusland
535Bangladesh
649Pakistan
661Israël
736Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,60%9,80%
Wit-Rusland 2401,40%18,20%
Bangladesh 5351,40%2,00%
Pakistan 6494,20%1,70%
Israël 6611,20%0,70%
Verenigd Koninkrijk 7368,40%8,70%
Katar 9580,60%0,20%
Canada 9824,30%3,30%
Ierland 9930,80%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 1.22530,30%29,90%
Nederland 1.3442,10%1,40%
Indië 1.37513,00%8,30%
Filippijnen 1.4381,00%0,70%
Denemarken 1.5640,70%0,50%
Maleisië 1.6841,00%0,70%
Roemenië 1.9160,70%0,60%
Australië 1.9621,30%1,40%
Saoedi-Arabië 1.9750,70%1,20%
België 2.2210,90%0,50%
Spanje 2.6622,00%1,80%
Zweden 2.7540,80%0,30%
Mexico 3.1151,20%1,50%
Polen 3.1661,30%0,80%
Indonesië 3.5040,90%0,80%
Italië 4.3161,10%0,50%
Frankrijk 4.7461,90%1,20%
Duitsland 6.6061,90%1,00%
Turkije 7.4560,60%0,20%
Japan 8.1761,80%1,50%

Het is vooral populair in de landen, Katar, Verenigd Koninkrijk, Israël, Pakistan, Bangladesh & Wit-Rusland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Noordwijkerhout500.30%0.20%5.00
Zoetermeer1590.40%0.20%4.00
Haarlem2750.20%0.30%13.00
Amsterdam12360.50%0.40%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.950 -443
Dagelijks Aantal Bezoekers114.062+10,1%
Dagelijkse bezoekers rang2.370 -379
Dagelijks Webpagina Bekeken649.523+40,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.409 -759
Pagina bezoek per gebruiker7,98+27%
Inhoud

www.Solarmovie.eu

Topics: Movies, Tv Shows, Coming Soon, Latest, Popular, en Most Expected.

De geschatte 124.722 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 7,98 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn solarmovie.eu, solarnova.nl, solarnrg-steenbergen.nl, solaronline.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Netelligent Hosting Services Inc.
Quebec
Laval
Canada
45.6, -73.73

Het wordt gehost in Netelligent Hosting Services Inc (Quebec, Laval,) met een nginx web-server. De site is geprogrammeerd voor PHP/5.3.10. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns1.solarmovie.eu, ns2.solarmovie.eu, en ns3.solarmovie.eu.

IP: 68.71.61.168

Aangedreven door: PHP/5.3.10

Web Server: nginx

Codering: utf-8

PING www. (205.204.80.87) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=1 ttl=54 33.9 ms
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=2 ttl=54 33.9 ms
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=3 ttl=54 32.9 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.995/33.661/33.995/0.516 ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.995/33.661/33.995/0.516 ms

De laadtijd van de website is 1035 milliseconds, trager dan 68% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 33.9 ms.

Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.10
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:public, max-age=10800
Last-Modified:--