Sns.nl Ga naar website

Sns staat gerangschikt op 193 in Nederland. 'Voor sparen, een betaalrekening, verzekeringen of een hypotheek: SNS Bank.'

193Rangschikking in Nederland

23.994Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.611.787
Maandelijkse bezoeken 1.695.330
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 806.405,37 *
Externe links3.095
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
193Nederland
113.886Duitsland
318.360Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,70%5,00%
Nederland 19393,40%93,70%
Duitsland 113.8861,10%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 318.3600,90%0,70%

De meeste bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika, Duitsland & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Schoonhoven41.80%0.50%1.10
Hendrik-ido-ambacht52.60%1.40%2.10
Willemsoord83.20%2.10%2.60
Tegelen134.90%1.50%1.20
Bussum177.30%3.30%1.80
Meeden222.60%3.70%6.00
Huizen481.30%3.00%9.00
Hengelo524.50%6.20%5.00
Valkenswaard771.40%0.30%1.00
Alkmaar801.90%3.50%7.00
Maarsen961.30%0.30%1.00
Rotterdam1606.90%11.20%6.40
Breda1901.70%1.80%4.00
Apeldoorn2271.40%1.40%4.00
Groningen2393.60%2.20%2.40
Amsterdam5696.30%11.10%7.00
Utrecht5741.70%2.20%5.00
Den Haag9121.80%0.50%1.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd20.163864
Dagelijks Aantal Bezoekers15.194 -7,11%
Dagelijkse bezoekers rang21.448479
Dagelijks Webpagina Bekeken44.862 -15,04%
Dagelijkse pagina bezoekers rang22.5852.289
Pagina bezoek per gebruiker4,16 -8,37%
Inhoud

www.Sns.nl

Topics: Tekst Browser, Zakelijk, Hypotheken, Sparen, Beleggen, en Betalen.

Categorie: 'Verzekeringen/Maatschappijen' & 'Financieel/Banken'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 0 maanden oud.

Gemiddeld worden er 4,16 pagina's bekeken door een geschatte 16.614 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn sns-reaalgroep.nl, sns-regio.nl, sns-regiobank.nl, sns.com.

LinksServer
Server locatie
Sns Reaal N.v.
Utrecht
Nederland
52.08, 5.13

Het wordt gehost in Sns Reaal N.v. Utrecht, met een Microsoft-IIS/6 web-server. Z'n 2 naam-servers zijn ns2.snsbank.nl, en ns1.snsbank.nl. De site is geprogrammeerd voor ASP.NET.

IP: 194.53.208.72

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Codering: utf-8

Z'n gemiddelde laadtijd is 870 milliseconds, wat sneller is dan 76% van de websites wereldwijd.

Server setup
Connection:close
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
X-UA-Compatible:IE=EmulateIE7
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Last-Modified:--
Cache-Control:private, must-revalidate
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Content-Type:text/html;charset=utf-8