Skynet.be Ga naar website

Skynet staat gerangschikt op 2.692 in Nederland. 'Skynet.be - LE portail belge - DE Belgische portaalsite!'

2.692Rangschikking in Nederland

6.338Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.733.125
Maandelijkse bezoeken 809.381
Waarde per bezoeker€ 0,16
Geschatte waarde€ 385.278,18 *
Externe links57.305
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
35België
2.123Marokko
2.548Frankrijk
2.692Nederland
3.657Algerije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,90%6,60%
België 3559,00%66,30%
Marokko 2.1230,60%0,60%
Frankrijk 2.5488,80%8,00%
Nederland 2.6923,20%2,30%
Algerije 3.6570,80%0,50%
Thailand 5.8631,70%0,70%
Duitsland 11.3463,10%2,10%
China 12.8874,10%6,80%
Spanje 25.2760,80%0,40%
Polen 29.1340,50%0,20%
Canada 29.2060,70%0,20%
Indië 29.9062,60%1,70%
Verenigde Staten van Amerika 32.8393,30%2,50%
Verenigd Koninkrijk 35.2570,80%0,50%
Brazilië 45.5950,50%0,20%
Rusland 77.1930,60%0,20%

Thailand, Algerije, Nederland, Frankrijk, Marokko, België is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Rotterdam11380.40%0.50%3.00
Amsterdam45350.40%0.20%1.80
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.326351
Dagelijks Aantal Bezoekers57.994 -6,33%
Dagelijkse bezoekers rang5.101140
Dagelijks Webpagina Bekeken131.735 -15,28%
Dagelijkse pagina bezoekers rang7.523790
Pagina bezoek per gebruiker3,18 -9,66%
Inhoud

www.Skynet.be

Topics: Bruxelles, Horoscope, Itinéraire, en Traduction.

Categorie: 'Internet/Recherche' & 'Gidsen en Indexen/Portals'

De site heeft ongeveer 63.414 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 3,18 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn skymountains.nl, skymovie.nl, skymovies.nl, skynax.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Belgacom Sa Nv
België
50.485474, 4.87793

Belgacom Sa Nv is de locatie van de Apache server. Z'n plaatselijke IP adres is 195.238.25.201. Er zijn 4 DNS registraties, zoals ns3.skynet.be, ns4.skynet.be, en ns1.skynet.be.

IP: 195.238.25.201

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 3956 milliseconds.

Server setup
Server:Apache
P3P:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Age:51
Connection:keep-alive