Nederland.fm Ga naar website

Nederland staat gerangschikt op 212 in Nederland. 'Nederland.FM - Radio luisteren via Internet, klikken en luisteren.'

212Rangschikking in Nederland

24.560Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.631.447
Maandelijkse bezoeken 1.579.002
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 751.039,05 *
Externe links1.592
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
212Nederland
9.384Oostenrijk
14.193Israël
30.016Indonesië
35.491Spanje

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,40%1,30%
Nederland 21288,50%88,80%
Oostenrijk 9.3841,70%1,60%
Israël 14.1930,60%0,50%
Indonesië 30.0161,10%1,10%
Spanje 35.4911,50%1,50%
Mexico 35.6890,80%0,90%
Duitsland 45.8692,60%2,50%
Verenigd Koninkrijk 46.1271,80%1,70%

Het is vooral populair in de landen, Mexico, Spanje, Indonesië, Israël, Oostenrijk & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Hoogeloon91.80%1.90%1.10
Waddinxveen174.10%3.90%1.00
Hardinxveld201.20%1.20%1.00
Deventer232.80%3.00%1.10
Hoogvliet231.40%1.30%1.00
Maasbracht311.00%1.00%1.00
Eindhoven4811.20%12.60%1.20
Montfoort571.20%1.20%1.00
Sittard691.40%1.30%1.00
Goirle750.90%0.80%1.00
Amerongen770.70%0.80%1.20
Almere775.30%5.00%1.00
Apeldoorn1052.90%3.40%1.30
Groningen1085.70%5.60%1.00
Amersfoort1122.80%2.70%1.00
Arnhem1133.30%3.50%1.10
Veldhoven1351.30%1.40%1.10
Nijmegen1541.90%1.80%1.00
Alkmaar1571.40%1.30%1.00
Delft1822.30%2.20%1.00
Haarlem2472.60%2.50%1.00
Zoetermeer2941.70%1.60%1.00
Leiden4311.20%1.20%1.00
Den Haag6361.70%1.60%1.00
Utrecht7001.60%1.70%1.10
Amsterdam7875.90%6.00%1.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd20.6392.481
Dagelijks Aantal Bezoekers23.112 -15,90%
Dagelijkse bezoekers rang13.7961.638
Dagelijks Webpagina Bekeken17.855 -17,14%
Dagelijkse pagina bezoekers rang58.5597.937
Pagina bezoek per gebruiker1,08 -0,92%
Inhoud

www.Nederland.fm

Topics: Mobiele Versie, Mail Ons, Over Ons, en Geen Geluid.

Categorie: 'Nieuws en Media/Radio'

De geschatte 25.272 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 1,08 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn nederland-werkt.nl, nederland-winkel.nl, nederland-winkelt.nl, nederland.dj.

LinksServer
Server locatie
Leaseweb
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Leaseweb Amsterdam is de locatie van de Apache/2 server. Z'n 2 naam-servers zijn a.dnsvr.com, en b.dnsvr.com. Het Nederland.fm IP nummer is 95.211.80.1.

IP: 95.211.80.1

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 828 milliseconds, minder dan 87% van andere opgemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.3 (CentOS)
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html