Myherbalife.com Ga naar website

Myherbalife staat gerangschikt op 21.391 in Nederland. 'Herbalife - Login for Herbalife Distributors.'

21.391Rangschikking in Nederland

9.570Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.468.520
Maandelijkse bezoeken 466.720
Waarde per bezoeker€ 1,24
Geschatte waarde€ 222.264,96 *
Externe links993
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
209Macau
694Venezuela
785Chili
939Ecuador
1.045Maleisië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,60%6,00%
Macau 2091,80%1,00%
Venezuela 6945,60%5,30%
Chili 7853,50%4,00%
Ecuador 9390,90%0,80%
Maleisië 1.0454,70%5,30%
Italië 1.6279,10%9,80%
Colombia 2.2361,70%2,60%
Denemarken 2.3291,50%2,00%
Andere landen 2.6870,70%0,50%
Mexico 2.7924,80%6,20%
Brazilië 3.0778,20%7,40%
Argentinië 3.1962,10%1,60%
Australië 3.3153,20%2,60%
Verenigde Staten van Amerika 5.37724,50%29,60%
Griekenland 5.6491,00%0,70%
Portugal 5.9430,80%0,70%
Hong Kong 6.1200,80%0,30%
Taiwan 6.2800,90%0,60%
Verenigd Koninkrijk 8.3743,40%2,80%
Rusland 8.5814,90%3,90%
Spanje 9.3792,50%1,40%
Roemenië 9.6000,90%0,20%
Indonesië 10.7451,40%0,70%
Turkije 12.3250,90%0,80%
China 43.5352,00%1,20%
Indië 47.7892,10%1,00%
Duitsland 51.9380,80%0,80%

Italië, Maleisië, Ecuador, Chili, Venezuela & Macau is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd8.0421.082
Dagelijks Aantal Bezoekers31.458 -15,75%
Dagelijkse bezoekers rang10.0681.269
Dagelijks Webpagina Bekeken178.698 -17,32%
Dagelijkse pagina bezoekers rang5.514774
Pagina bezoek per gebruiker7,94 -1,85%
Inhoud

www.Myherbalife.com

Leeftijd: Het domein is 14 jaar en 9 maanden oud.

De site heeft ongeveer 34.398 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 7,94 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn myhellocompany.nl, myhelp.nl, myhelpdesk.nl, myherbacoach.nl.

LinksServer
Server locatie
Akamai Technologies Inc.
Massachusetts
Cambridge
Verenigde Staten van Amerika
42.3933, -71.1333

Z'n web-server bevindt zich in Akamai Technologies Inc (Massachusetts, Cambridge.) Het Myherbalife.com IP nummer is 23.46.192.46. Het heeft 7 Naam-servers, waaronder ns7.markmonitor.com, ns4.markmonitor.com, en ns5.markmonitor.com.

IP: 23.46.192.46

PING e5472.b.akamaiedge.net (23.5.112.46) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a23-5-112-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.5.112.46): icmp_seq=1 ttl=57 12.8 ms
64 bytes from a23-5-112-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.5.112.46): icmp_seq=2 ttl=57 12.8 ms
64 bytes from a23-5-112-46.deploy.akamaitechnologies.com (23.5.112.46): icmp_seq=3 ttl=57 12.8 ms
--- e5472.b.akamaiedge.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.861/12.865/12.872/0.005 ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.861/12.865/12.872/0.005 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 12.8 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 5099 milliseconds.