Marktplaats.nl Ga naar website

Marktplaats staat gerangschikt op 10 in Nederland. 'Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen.'

10Rangschikking in Nederland

1.033Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's379.237.950
Maandelijkse bezoeken 23.391.447
Waarde per bezoeker€ 0,24
Geschatte waarde€ 11,11 Miljoen *
Externe links14.362
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
10Nederland
281België
5.585Duitsland
7.462Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,50%2,90%
Nederland 1092,20%94,90%
België 2812,60%1,00%
Duitsland 5.5851,00%0,90%
Frankrijk 7.4620,60%0,30%

De meeste bezoekers komen uit Frankrijk, Duitsland, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veenendaal10.70%1.10%30.00
Midwoud10.20%0.30%33.00
Marken10.20%0.20%17.00
Stein10.30%1.60%90.00
Voorhout10.60%0.80%21.00
Ommen20.30%0.20%14.00
Zwijndrecht20.50%0.30%11.00
Laren20.80%0.60%13.00
Nieuwersluis20.20%0.20%29.00
Valkenswaard20.50%2.00%70.00
Baarn30.40%0.40%17.00
Hoensbroek30.60%2.20%62.00
Gemert30.20%0.30%23.00
Zeist30.70%1.40%37.00
Gouda31.10%2.80%45.00
Tiel30.30%0.20%9.00
Nigtevecht40.30%0.10%8.00
Mook40.50%0.80%31.00
Maarsen40.50%1.00%32.00
Heerhugowaard50.40%0.40%17.00
Leerdam50.20%0.30%23.00
Oss50.70%0.80%20.00
Apeldoorn51.40%1.90%23.00
Bergen Op Zoom50.80%0.80%18.00
Meppel50.20%0.30%23.00
Westerland50.30%0.50%28.00
Dreumel50.40%0.20%12.00
Geldrop50.40%0.60%24.00
Venlo50.40%0.50%18.00
Goutum60.30%0.10%7.00
Nunspeet60.30%0.20%12.00
Oud-gastel60.20%0.20%14.00
Leek60.50%0.20%8.00
Santpoort-noord60.20%0.00%3.60
Den Haag64.50%8.40%33.00
Zwolle61.10%1.90%31.00
Veendam60.10%0.30%31.00
Wageningen60.10%0.10%15.00
Hennaard70.40%0.20%12.00
Nieuw-vennep70.40%0.60%28.00
Maarn70.20%0.20%12.00
Naaldwijk70.20%0.10%8.00
Haarlemmermeer70.20%0.20%18.00
De Goorn70.30%0.40%26.00
Monster80.10%0.00%5.00
Dokkum80.20%0.10%6.00
Barendrecht80.50%0.40%13.00
Nieuwegein80.50%0.90%35.00
Asten80.10%0.10%24.00
Meeden80.30%0.50%25.00
Bennebroek80.20%0.30%22.00
Vierlingsbeek80.10%0.20%25.00
Wateringen80.10%0.20%40.00
Alkmaar90.50%0.70%27.00
Doetinchem90.50%0.40%16.00
Nuenen90.20%0.30%32.00
Heerenveen90.40%0.10%6.00
Amersfoort90.90%0.90%18.00
Tilburg91.10%1.20%20.00
Helmond90.40%0.30%14.00
Schipluiden100.20%0.10%6.00
Bunschoten100.10%0.30%30.00
Culemborg100.20%0.20%15.00
Medemblik100.20%0.10%10.00
Roosendaal100.20%0.30%20.00
Uithoorn100.20%0.30%25.00
Nijmegen100.90%0.90%18.00
Rotterdam103.90%4.50%20.00
Utrecht102.30%1.50%11.30
Almere101.30%1.00%13.00
Papendrecht100.50%0.40%14.00
Purmerend100.30%0.30%17.00
Leidschendam110.20%0.30%21.00
Oldenzaal110.20%0.10%11.00
Groningen111.90%2.40%23.00
Eindhoven111.90%1.60%14.00
De Steeg110.20%0.10%11.00
Bleiswijk110.20%0.20%25.00
Lage Zwaluwe110.20%0.20%18.00
Leusden110.40%0.20%12.00
Diemen110.30%0.20%9.00
Rosmalen110.30%0.10%5.00
Amsterdam1112.30%12.30%17.60
Schijndel110.30%0.30%21.00
Montfoort120.20%0.20%17.00
Vlaardingen120.30%1.00%60.00
Beuningen120.60%0.60%17.00
Tegelen140.20%0.30%28.00
Bovenkarspel140.10%0.00%6.00
Goudswaard140.10%0.20%21.00
Haarlem141.50%1.20%14.00
Amstelveen140.80%0.50%12.00
Oostvoorne140.10%0.10%11.00
Hoenderloo140.20%0.10%10.00
Wassenaar150.20%0.10%8.00
Maasbree150.10%0.00%2.00
Zoetermeer151.00%0.60%11.00
Hardenberg160.40%0.20%8.00
Badhoevedorp160.20%0.20%21.00
Vianen170.20%0.10%11.00
Maassluis170.20%0.30%29.00
Voerendaal170.10%0.10%14.00
Heeze180.20%0.20%19.00
Leiden180.70%0.30%8.00
Zwaag180.10%0.10%10.00
Lelystad180.10%0.00%8.00
Ridderkerk190.10%0.00%8.00
Zeewolde190.20%0.10%8.00
Overveen200.10%0.00%2.10
Hoogland200.20%0.10%10.00
Enschede200.50%0.30%12.00
Hoorn210.30%0.10%8.00
Rockanje210.10%0.10%12.00
Huizen210.20%0.10%7.00
Bilthoven210.30%0.20%12.00
Alphen210.60%0.10%3.30
Dordrecht220.50%0.30%13.00
Roermond220.20%0.20%22.00
Spijkenisse230.50%0.40%14.00
Heemstede230.30%0.10%8.00
Sneek230.20%0.10%8.00
Bunnik230.10%0.10%12.00
Weert230.10%0.00%7.00
Oud-beijerland230.10%0.10%9.00
Coevorden240.20%0.20%15.00
Hilvarenbeek240.10%0.10%7.00
Etten250.20%0.20%16.00
Elst250.20%0.10%10.00
Leiderdorp250.10%0.00%7.00
Franeker260.20%0.10%8.00
Leeuwarden260.40%0.20%9.00
Noordwijk270.10%0.10%8.00
Arnhem270.50%0.40%14.00
Sittard270.20%0.10%7.00
Houten270.20%0.20%20.00
De Bilt270.20%0.30%30.00
Roden290.20%0.10%7.00
Den Bosch290.30%0.20%10.00
Kampen290.20%0.20%14.00
Breda300.50%0.20%8.00
Noordwijkerhout300.20%0.20%14.00
Ijsselstein310.30%0.10%9.00
Vlodrop340.20%0.20%21.00
Bussum340.20%0.10%6.00
Nootdorp340.10%0.10%13.00
Heemskerk370.10%0.00%5.00
Hilversum380.30%0.10%6.00
Drachten380.20%0.10%14.00
Wijchen390.20%0.10%6.00
Maastricht390.20%0.10%7.00
Harderwijk390.10%0.00%4.00
Hengelo410.40%0.10%6.00
Almelo410.20%0.10%5.00
Castricum430.20%0.10%11.00
Zutphen460.20%0.00%3.80
Capelle460.20%0.10%13.00
Delft600.30%0.20%9.00
Veldhoven900.20%0.10%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd868 -6
Dagelijks Aantal Bezoekers197.094 -4,05%
Dagelijkse bezoekers rang1.32020
Dagelijks Webpagina Bekeken2.561.183 -3,75%
Dagelijkse pagina bezoekers rang335 -14
Pagina bezoek per gebruiker18,20+0,3%
Inhoud

www.Marktplaats.nl

Topics: Zoek, en Perskamer Marktplaats.

Categorie: 'Webwinkelen/Advertenties'

Leeftijd: Het domein is 14 jaar en 11 maanden oud.

Gemiddeld worden er 18,20 pagina's bekeken door een geschatte 215.514 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn marktplaats.de, marktplaats.es, marktplaats.mobi, marktplaats.net.

LinksServer
Server locatie
Marktplaats B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Marktplaats B.v. Amsterdam is de locatie van de Apache server. Er zijn 4 DNS registraties, zoals nameserver1.marktplaats.nl, nameserver2.marktplaats.nl, en ns3.marktplaats.net. Z'n IP nummer is 91.211.73.6.

IP: 91.211.73.6

Web Server: Apache

Codering: windows-1252

PING www. (91.211.73.6) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=1 ttl=244 113 ms
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=2 ttl=244 113 ms
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=3 ttl=244 113 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.144/113.242/113.355/0.288 ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.144/113.242/113.355/0.288 ms

Het resultaat van 113 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2096 milliseconds. Dit is sneller dan 72% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html