Kizi.com Ga naar website

Kizi staat gerangschikt op 1.605 in Nederland. 'Kizi - Online Games - Life is fun!'

1.605Rangschikking in Nederland

2.149Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's25.991.280
Maandelijkse bezoeken 1.807.047
Waarde per bezoeker€ 0,71
Geschatte waarde€ 859.508,57 *
Externe links1.094
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
217Argentinië
257Chili
263Colombia
379Israël
387Roemenië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,70%6,50%
Argentinië 2178,30%7,50%
Chili 2573,30%3,50%
Colombia 2634,20%4,00%
Israël 3791,90%1,70%
Roemenië 3873,30%3,00%
Mexico 8384,50%4,90%
Griekenland 9121,60%1,90%
Indonesië 1.1522,60%2,30%
Thailand 1.2291,90%1,90%
Australië 1.2402,10%2,30%
Finland 1.3370,90%0,70%
Polen 1.3502,50%3,60%
Brazilië 1.4255,00%4,30%
Canada 1.4883,00%2,70%
Verenigde Staten van Amerika 1.61723,80%25,10%
Nederland 1.6051,60%2,00%
Verenigd Koninkrijk 2.2013,20%3,30%
Zweden 2.2880,80%0,90%
Rusland 2.4904,20%4,10%
Oekraïne 2.5320,80%0,60%
Maleisië 2.6750,70%0,50%
Italië 2.7031,60%1,60%
Saoedi-Arabië 2.7220,60%0,60%
Spanje 2.8111,90%2,10%
Turkije 3.0791,00%1,20%
België 3.1360,60%0,50%
Frankrijk 4.1612,00%2,10%
Duitsland 8.3331,30%1,40%
Indië 9.7883,20%2,10%
Japan 12.4171,20%1,00%

De meeste bezoekers komen uit Mexico, Roemenië, Israël, Colombia, Chili, Argentinië.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Gouda110.60%1.00%8.00
Zaandam250.30%0.30%4.00
Amsterdam22460.20%0.30%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.806 -130
Dagelijks Aantal Bezoekers137.174+4,0%
Dagelijkse bezoekers rang1.972 -142
Dagelijks Webpagina Bekeken480.728+1,3%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.977 -129
Pagina bezoek per gebruiker4,91 -2,58%
Inhoud

www.Kizi.com

Gemiddeld worden er 4,91 pagina's bekeken door een geschatte 149.994 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn kizclub.com, kizele.net, kizi.com, kizi.org.

LinksServer
Server locatie
Amazon.com Inc.
Washington
Seattle
Verenigde Staten van Amerika
47.501, -122.358

Het Kizi.com IP nummer is 174.129.29.90. Het heeft 3 DNS registraties, dns1.easydns.com, dns2.easydns.net, en dns3.easydns.ca. Het wordt gehost in Amazon.com Inc (Washington, Seattle,) met een nginx/1 web-server.

IP: 174.129.29.90

Web Server: nginx/1

Codering: utf-8

Z'n gemiddelde laadtijd is 2047 milliseconds, wat trager is dan 71% van de websites wereldwijd.

Server setup
Server:nginx/1.0.15
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:close
Status:200 OK
P3P:--
Content-Length:37279
X-UA-Compatible:IE=Edge,chrome=1
ETag:"879b879e063cb8fe0b1d520fa509cfa8"
Cache-Control:max-age=0, private, must-revalidate
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Request-Id:d34ae17cb4a38b5ce6edf67fa19414b2
X-Runtime:0.279518