Itslearning.com Ga naar website

Itslearning staat gerangschikt op 3.746 in Nederland. 'itslearning.'

3.746Rangschikking in Nederland

27.100Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.372.705
Maandelijkse bezoeken 332.982
Waarde per bezoeker€ 0,39
Geschatte waarde€ 158.751,22 *
Externe links720
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
143Noorwegen
416Zweden
1.633Denemarken
3.746Nederland
4.463Colombia

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,50%4,70%
Noorwegen 14344,60%47,90%
Zweden 41624,50%25,50%
Denemarken 1.6336,10%2,40%
Nederland 3.7466,70%4,60%
Colombia 4.4631,70%2,80%
Verenigd Koninkrijk 11.5905,00%5,30%
Pakistan 14.9232,20%1,60%
Rusland 59.0581,50%1,20%
Verenigde Staten van Amerika 75.8613,20%4,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Verenigd Koninkrijk, Colombia, Nederland, Denemarken, Zweden & Noorwegen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Gouda233.80%2.20%2.50
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd22.7733.301
Dagelijks Aantal Bezoekers12.198 -16,41%
Dagelijkse bezoekers rang26.8743.406
Dagelijks Webpagina Bekeken52.664 -25,98%
Dagelijkse pagina bezoekers rang19.2674.288
Pagina bezoek per gebruiker6,00 -11,57%
Inhoud

www.Itslearning.com

Topics: Tutorials, en Itslearning Academy.

Leeftijd: Het domein is 10 jaar en 10 maanden oud.

13.338 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 6,00 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn itslan.nl, itslanguage.nl, itslatta.nl, itslaundryday.nl.

LinksServer
Server locatie
Uninett
Trondheim
Noorwegen
63.42, 10.42

Het heeft 2 DNS registraties, ns3.ascio.com, en ns1.ascio.com. Uninett Trondheim is de locatie van de Microsoft-IIS/7 server. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET.

IP: 158.36.191.141

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: iso-8859-1

De server is sneller dan 82% van opgemeten websites, op 758 milliseconds.

Server setup
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1
Expires:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-AspNet-Version:2.0.50727
Set-Cookie:--
X-Powered-By:ASP.NET
ITSL:ITSL515
Date:--
Content-Length:148280