Googlecode.com Ga naar website

Googlecode staat gerangschikt op 2.374 in Nederland. 'www - Misc.info Project by Stephen Noton - Google Project Hosting.'

2.374Rangschikking in Nederland

2.774Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.384.793
Maandelijkse bezoeken 1.834.758
Waarde per bezoeker€ 0,10
Geschatte waarde€ 872.738,78 *
Externe links87.946
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.118Indonesië
1.272Vietnam
1.562Oostenrijk
1.921Indië
2.045Bangladesh

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,40%9,50%
Indonesië 1.1183,40%3,10%
Vietnam 1.2721,20%1,40%
Oostenrijk 1.5621,10%1,40%
Indië 1.92111,80%11,20%
Bangladesh 2.0450,60%0,80%
China 2.19513,80%15,90%
Frankrijk 2.3244,20%5,00%
Nederland 2.3741,50%1,60%
Brazilië 2.4363,70%3,70%
Duitsland 2.4655,40%5,80%
Tsjechische Republiek 2.5660,70%0,60%
Australië 2.5851,20%1,80%
Taiwan 2.6230,80%0,80%
Polen 2.6591,70%2,20%
Spanje 2.7002,70%2,30%
Pakistan 2.7321,40%1,20%
Finland 2.8000,60%0,40%
Turkije 2.8351,50%1,40%
Oekraïne 2.9090,70%1,00%
Colombia 2.9840,50%0,50%
Singapore 3.0370,50%0,50%
Noorwegen 3.0570,50%0,40%
Mexico 3.0891,60%1,80%
Zwitserland 3.1110,60%0,50%
Zweden 3.1180,70%1,00%
Korea 3.3201,30%1,20%
Roemenië 3.4330,50%0,50%
Verenigd Koninkrijk 3.4982,60%2,70%
Italië 3.6641,40%1,40%
Maleisië 3.6820,60%0,50%
South Africa 3.7290,70%0,50%
Canada 3.7571,60%1,50%
Griekenland 3.8070,60%0,40%
Japan 3.9025,10%4,10%
Thailand 4.0541,00%0,70%
Rusland 4.3203,30%3,00%
Argentinië 4.5290,60%0,40%
België 5.1490,50%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 6.5528,10%7,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit China, Bangladesh, Indië, Oostenrijk, Vietnam, Indonesië.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Nieuwegein1210.20%0.30%3.00
Rotterdam11710.20%0.40%4.00
Amsterdam36640.20%0.20%1.70
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.331170
Dagelijks Aantal Bezoekers139.314 -11,14%
Dagelijkse bezoekers rang1.924176
Dagelijks Webpagina Bekeken201.804 -10,33%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.860331
Pagina bezoek per gebruiker2,03+1,0%
Inhoud

www.Googlecode.com

Topics: Summary, People, en Project Feeds.

152.334 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,03 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn googlecloudpicker.nl, googlecloudpicking.nl, googlecoach.nl, googlecode.blogspot.com.

LinksServer
Server locatie
Google Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

ns3.google.com, ns4.google.com, en ns2.google.com zijn sommige van z'n 4 Naam-servers. Google Inc. California is de locatie van de codesite server. Z'n plaatselijke IP adres is 173.194.77.82.

IP: 173.194.77.82

Web Server: codesite

Codering: utf-8

PING googlecode.l.googleusercontent.com (74.125.142.82) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ie-in-f82.1e100.net (74.125.142.82): icmp_req=1 ttl=48 21.5 ms
64 bytes from ie-in-f82.1e100.net (74.125.142.82): icmp_req=2 ttl=48 21.6 ms
64 bytes from ie-in-f82.1e100.net (74.125.142.82): icmp_req=3 ttl=48 21.5 ms
--- googlecode.l.googleusercontent.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 21.541/21.597/21.686/0.181 ms
rtt min/avg/max/mdev = 21.541/21.597/21.686/0.181 ms

De server is trager dan 97% van opgemeten websites, op 339 milliseconds. Het resultaat van 21.5 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Pragma:no-cache
Expires:--
Cache-Control:no-cache, must-revalidate
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
X-Content-Type-Options:nosniff
Set-Cookie:--
Server:codesite
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Transfer-Encoding:chunked