Dealextreme.com Ga naar website

Dealextreme staat gerangschikt op 1.336 in Nederland. 'DealExtreme - Cool Gadgets at the Right Price - DX Free Shipping Worldwide.'

1.336Rangschikking in Nederland

2.093Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's26.049.870
Maandelijkse bezoeken 1.131.921
Waarde per bezoeker€ 0,02
Geschatte waarde€ 538.459,96 *
Externe links29.495
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
523Israël
544Brazilië
652Spanje
676Argentinië
761Bulgarije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,00%6,10%
Israël 5232,00%1,60%
Brazilië 54416,10%19,20%
Spanje 65211,00%12,30%
Argentinië 6763,30%4,90%
Bulgarije 7610,90%0,80%
Tsjechische Republiek 8171,90%2,30%
Peru 1.0411,00%1,40%
Wit-Rusland 1.0630,80%1,80%
Slowakije 1.1150,90%0,70%
Litouwen 1.1810,50%0,90%
België 1.1911,50%4,00%
Nederland 1.3362,80%3,00%
Noorwegen 1.4381,20%1,50%
Rusland 1.6209,20%7,70%
Chili 1.6840,80%0,50%
Oekraïne 1.7911,50%1,00%
Denemarken 1.8141,00%0,50%
Canada 1.8193,20%4,20%
Hongarije 1.8210,90%0,40%
Turkije 1.8742,50%2,80%
Portugal 2.5140,90%0,50%
Colombia 2.8890,60%0,70%
Zwitserland 3.1470,60%0,60%
Australië 3.2881,40%0,90%
Mexico 3.4281,70%1,70%
Nigeria 3.5190,60%0,30%
Singapore 4.2620,60%0,20%
Roemenië 4.2830,60%0,30%
China 5.9506,30%6,00%
Polen 6.0941,00%0,90%
Thailand 7.3960,80%0,20%
Japan 8.2602,40%3,10%
Indonesië 8.3730,70%0,40%
Frankrijk 9.6611,20%1,80%
Verenigd Koninkrijk 13.0841,00%0,60%
Italië 13.5340,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 16.1274,40%1,70%
Indië 17.1312,50%1,50%
Duitsland 17.7531,10%0,70%

Tsjechische Republiek, Bulgarije, Argentinië, Spanje, Brazilië, Israël is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam22960.40%0.30%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.759530
Dagelijks Aantal Bezoekers120.054 -27,78%
Dagelijkse bezoekers rang2.240594
Dagelijks Webpagina Bekeken808.716 -41,71%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.108445
Pagina bezoek per gebruiker9,43 -19,26%
Inhoud

www.Dealextreme.com

Topics: All Departments, Consumer Electronics, Iphone Ipad Ipod, en Computer & Networking.

Categorie: 'Consumer Electronics/Accessories'

De site heeft ongeveer 131.274 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 9,43 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn dealexchange.nl, dealextreme.com, dealgemenethuiszorg.nl, dealigg.com zijn.

LinksServer
Server locatie
Softlayer Technologies Inc.
Texas
Dallas
Verenigde Staten van Amerika
32.8367, -96.796

ASP.NET is z'n codetaalomgeving. Het wordt gehost in Softlayer Technologies Inc (Texas, Dallas,) met een nginx/1 web-server.

IP: 75.126.79.134

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: nginx/1

Codering: utf-8

PING www. (173.192.174.195) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 173.192.174.195-static.reverse.softlayer.com (173.192.174.195): icmp_req=1 ttl=55 53.5 ms
64 bytes from 173.192.174.195-static.reverse.softlayer.com (173.192.174.195): icmp_req=2 ttl=55 53.6 ms
64 bytes from 173.192.174.195-static.reverse.softlayer.com (173.192.174.195): icmp_req=3 ttl=55 53.5 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.530/53.583/53.645/0.047 ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.530/53.583/53.645/0.047 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 53.5 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 2570 milliseconds.

Server setup
Server:nginx/1.0.1
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:keep-alive
Cache-Control:private
Set-Cookie:--
X-AspNetMvc-Version:3.0
X-AspNet-Version:4.0.30319
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:116701