Celebuzz.com Ga naar website

Celebuzz staat gerangschikt op 4.569 in Nederland. 'Celebrity News and Photos - Celebuzz.'

4.569Rangschikking in Nederland

1.885Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's38.144.925
Maandelijkse bezoeken 2.258.944
Waarde per bezoeker€ 0,01
Geschatte waarde€ 1,07 Miljoen *
Externe links30.555
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
597Verenigde Staten van Amerika
614South Africa
684Canada
769Venezuela
980Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,80%13,80%
Verenigde Staten van Amerika 59750,30%49,90%
South Africa 6141,80%1,60%
Canada 6844,60%5,30%
Venezuela 7691,00%1,70%
Verenigd Koninkrijk 9805,70%4,50%
Israël 1.0470,50%0,70%
Australië 1.0611,80%2,30%
Pakistan 1.1091,90%1,30%
Noorwegen 1.1340,90%0,60%
Ierland 1.3360,60%0,30%
Filippijnen 1.4940,80%0,70%
Mexico 2.2961,40%1,40%
Indonesië 2.9390,80%0,90%
Brazilië 3.0911,60%3,20%
Indië 3.4385,80%4,60%
Polen 4.1850,80%0,60%
Nederland 4.5690,50%0,60%
Duitsland 4.8222,10%1,20%
Turkije 5.0620,50%0,50%
Italië 5.4900,60%0,50%
Spanje 5.5100,80%0,80%
Frankrijk 5.7761,20%1,00%
China 14.2561,20%1,60%
Rusland 15.0480,70%0,50%

Het is vooral populair in de landen, Israël, Verenigd Koninkrijk, Venezuela, Canada, South Africa & Verenigde Staten van Amerika.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam31110.20%0.10%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.584175
Dagelijks Aantal Bezoekers146.804 -8,45%
Dagelijkse bezoekers rang1.807107
Dagelijks Webpagina Bekeken651.324 -23,11%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.402297
Pagina bezoek per gebruiker6,21 -16,08%
Inhoud

www.Celebuzz.com

Topics: Kate Middleton, Bikini Photos, Hollywood Couples, Red Carpet, en The Kardashians.

De geschatte 160.524 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 6,21 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Tierzero
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Tierzero California is de locatie van de www server. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.10. Z'n 2 naam-servers zijn ns1.celebuzz.com, en ns3.celebuzz.com.

IP: 208.179.31.86

Aangedreven door: PHP/5.3.10

Web Server: www

Codering: utf-8

PING www. (208.179.31.86) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=1 ttl=244 71.7 ms
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=2 ttl=244 72.4 ms
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=3 ttl=244 71.8 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.704/71.973/72.404/0.436 ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.704/71.973/72.404/0.436 ms

De laadtijd van de website is 1979 milliseconds, minder dan 69% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 71.7 ms.

Server setup
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
X-Powered-By:PHP/5.3.10
Vary:Cookie,Accept-Encoding
Last-Modified:--
Cache-Control:max-age=457, must-revalidate
X-Pingback:/xmlrpc.php
X-RSID:172.20.21.41
Server:www.buzz-media.com
X-BM-ENV:PROD on pr3.buzznet.com : 172.20.16.13
X-Buzz-Cache:HIT : apache : : : : plain : pr3.buzznet.com : desktop