Altavista.nl Ga naar website

Altavista staat gerangschikt op 14.848 in Nederland. 'Yahoo! Zoeken - zoeken op het web.'

14.848Rangschikking in Nederland

10.064Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's7.586.233
Maandelijkse bezoeken 2.040.174
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 970.237,2 *
Externe links153
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.318Jemen
1.632Zweden
1.677Oman
1.775Saoedi-Arabië
2.527Koeweit

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,00%10,10%
Jemen 1.3180,60%0,50%
Zweden 1.6324,10%3,30%
Oman 1.6770,60%0,50%
Saoedi-Arabië 1.7753,60%2,90%
Koeweit 2.5270,70%0,60%
Iran 2.7384,50%3,70%
Marokko 2.7930,70%0,60%
Chili 2.8131,20%0,90%
Katar 3.0020,50%0,40%
Algerije 3.2101,10%0,90%
Egypte 3.7361,20%1,00%
Frankrijk 4.4557,20%5,90%
Colombia 4.9590,90%0,70%
Australië 4.9752,50%2,00%
Italië 5.9432,50%2,20%
Brazilië 6.5984,40%3,60%
Oostenrijk 7.0590,60%1,80%
Argentinië 7.4710,90%0,80%
Pakistan 7.6551,90%1,50%
België 7.8710,90%0,70%
Verenigde Staten van Amerika 8.60115,20%18,50%
Turkije 9.4251,30%1,10%
Indië 10.57210,00%8,30%
Mexico 10.9031,40%1,10%
Duitsland 11.2343,90%3,30%
Maleisië 11.8050,60%0,50%
China 13.6364,00%13,00%
Indonesië 13.8601,00%0,80%
Verenigd Koninkrijk 13.9262,20%2,00%
Nederland 14.8480,90%0,70%
Rusland 15.4082,90%2,70%
Canada 16.3571,20%1,10%
Spanje 20.7511,10%0,90%
Japan 32.1471,50%1,20%

De meeste bezoekers komen uit Iran, Koeweit, Saoedi-Arabië, Oman, Zweden & Jemen.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd8.4571.521
Dagelijks Aantal Bezoekers52.216 -6,26%
Dagelijkse bezoekers rang5.758197
Dagelijks Webpagina Bekeken46.062 -39,71%
Dagelijkse pagina bezoekers rang21.9618.067
Pagina bezoek per gebruiker1,23 -35,94%
Inhoud

www.Altavista.nl

Categorie: 'Searching/Search Engines'

Leeftijd: Het domein is 15 jaar en 7 maanden oud.

Gemiddeld worden er 1,23 pagina's bekeken door een geschatte 57.096 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn altavista.com, altavista.de, altavista.fr, altavista.nl.

Server
Server locatie
Yahoo Inc.
California
Sunnyvale
Verenigde Staten van Amerika
37.3701, -122.03

Z'n web-server bevindt zich in Yahoo Inc (California, Sunnyvale.) ns1.yahoo.com, ns5.yahoo.com, en ns3.yahoo.com zijn sommige van z'n 5 Naam-servers. Z'n IP nummer is 98.139.102.145.

IP: 98.139.102.145

Codering: utf-8

PING any-rc.a01.yahoodns.net (98.139.102.145) 56(84) bytes of data.
64 bytes from w2.rc.vip.bf1.yahoo.com (98.139.102.145): icmp_seq=1 ttl=52 33.4 ms
64 bytes from w2.rc.vip.bf1.yahoo.com (98.139.102.145): icmp_seq=2 ttl=51 31.5 ms
64 bytes from w2.rc.vip.bf1.yahoo.com (98.139.102.145): icmp_seq=3 ttl=52 33.3 ms
--- any-rc.a01.yahoodns.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.528/32.788/33.478/0.892 ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.528/32.788/33.478/0.892 ms

Het resultaat van 33.4 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 4683 milliseconds. Dit is sneller dan 81% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Date:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Vary:Host,Accept-Encoding
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Cache-Control:private