Wpblackhat.com Ga naar website

Wpblackhat staat gerangschikt op 5.701 in Nederland. 'Wordpress Blackhat.'

5.701Rangschikking in Nederland

24.080Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.658.850
Maandelijkse bezoeken 548.100
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 261.017,71 *
Externe links116
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
170Oman
599Panama
1.366Noorwegen
2.065Hongarije
2.765South Africa

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,20%5,30%
Oman 17012,10%9,50%
Panama 5992,30%2,20%
Noorwegen 1.3668,00%7,10%
Hongarije 2.0653,50%5,80%
South Africa 2.7655,60%4,70%
Slovenië 3.6150,90%0,60%
New Zealand 4.0521,40%0,50%
Verenigd Koninkrijk 4.65514,20%13,30%
Indonesië 5.1785,10%7,00%
Bulgarije 5.4020,90%1,00%
Canada 11.7024,10%2,90%
Polen 12.4712,50%6,50%
Duitsland 13.7657,50%7,30%
China 18.20710,40%10,70%
Verenigde Staten van Amerika 25.44713,20%12,20%
Indië 63.3763,10%3,50%

Slovenië, South Africa, Hongarije, Noorwegen, Panama & Oman is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd20.2354.463
Dagelijks Aantal Bezoekers12.626 -21,05%
Dagelijkse bezoekers rang25.8974.508
Dagelijks Webpagina Bekeken77.121 -41,46%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.9935.020
Pagina bezoek per gebruiker8,60 -25,82%
Inhoud

www.Wpblackhat.com

De site heeft ongeveer 13.806 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 8,60 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn wpbeginner.nl, wpbestof.com, wpbgroup.nl, wpbieb.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Ihnetworks Llc
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Het Wpblackhat.com IP adres is 72.34.43.92. Het wordt gehost in Ihnetworks Llc California, met een Apache web-server.

IP: 72.34.43.92

Web Server: Apache

Codering: windows-1252

PING (72.34.43.92) 56(84) bytes of data.
64 bytes from server.drzhosting.com (72.34.43.92): icmp_seq=1 ttl=53 51.9 ms
64 bytes from server.drzhosting.com (72.34.43.92): icmp_seq=2 ttl=53 51.9 ms
64 bytes from server.drzhosting.com (72.34.43.92): icmp_seq=3 ttl=53 51.9 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 51.992/51.992/51.992/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 51.992/51.992/51.992/0.000 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 51.9 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 2027 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"77086d-79b-5062c8ea"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:1947
Connection:close
Content-Type:text/html