Wikipedia.org Ga naar website

Wikipedia staat gerangschikt op 7 in Nederland. 'Wikipedia.'

7Rangschikking in Nederland

6Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.429.046.790
Maandelijkse bezoeken 462.880.143
Waarde per bezoeker€ 0,19
Geschatte waarde€ 220,03 Miljoen *
Externe links4.781.843
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
5Zwitserland
6Oostenrijk
6België
6Finland
6Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,20%12,80%
Zwitserland 50,60%0,60%
Oostenrijk 60,80%0,90%
België 60,70%0,80%
Finland 60,50%0,70%
Frankrijk 63,80%3,60%
Zweden 60,80%1,10%
Singapore 60,50%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 618,90%17,80%
Australië 71,40%1,50%
Canada 72,40%2,50%
Duitsland 76,60%7,50%
Indië 78,10%8,50%
Italië 72,60%2,70%
Maleisië 70,60%0,60%
Nederland 71,20%1,20%
Filippijnen 70,70%0,70%
Pakistan 81,00%0,90%
Spanje 92,50%2,20%
Mexico 92,30%1,90%
Polen 91,70%1,80%
Rusland 94,30%5,40%
Verenigd Koninkrijk 94,30%4,70%
South Africa 90,70%0,50%
Argentinië 100,80%0,70%
Colombia 100,60%0,50%
Japan 107,80%7,70%
Nigeria 100,50%0,40%
Thailand 100,80%0,80%
Oekraïne 100,70%0,80%
Brazilië 122,50%2,10%
Iran 121,00%0,70%
Venezuela 120,50%0,40%
Indonesië 131,10%0,90%
Turkije 130,80%0,80%
Taiwan 170,60%0,60%
Korea 190,70%0,70%
China 991,40%1,20%

Het merendeel van bezoekers komt uit Zweden, Frankrijk, Finland, België, Oostenrijk & Zwitserland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam60.20%0.20%3.43
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6
Dagelijks Aantal Bezoekers26.687.940 -9,05%
Dagelijkse bezoekers rang5
Dagelijks Webpagina Bekeken74.029.736 -10,38%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12
Pagina bezoek per gebruiker3,88 -1,52%
Inhoud

www.Wikipedia.org

Topics: العربية, Български, Català, Česky, en Dansk.

Categorie: 'Encyclopedias/Wikipedia' & 'Wiki/Topics'

Leeftijd: Het ging live op 13-01-2001, waardoor het nu 13 jaar, 3 maanden oud is.

29.182.140 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,88 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn wikipedia.com, wikipedia.de, wikipedia.fr, wikipedia.nl.

LinksServer
Server locatie
Wikimedia Foundation Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Z'n IP nummer is 208.80.152.201. Het wordt gehost in Wikimedia Foundation Inc. California, met een Apache web-server. ns1.wikimedia.org, ns2.wikimedia.org, en ns0.wikimedia.org zijn z'n DNS Naam-servers.

IP: 208.80.152.201

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201) 56(84) bytes of data.
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_req=1 ttl=55 53.5 ms
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_req=2 ttl=55 52.2 ms
64 bytes from wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org (208.80.152.201): icmp_req=3 ttl=55 52.3 ms
--- wikipedia-lb.pmtpa.wikimedia.org ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 52.236/52.696/53.536/0.650 ms
rtt min/avg/max/mdev = 52.236/52.696/53.536/0.650 ms

De server is trager dan 63% van opgemeten websites, op 1136 milliseconds. Het resultaat van 53.5 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Content-Type-Options:nosniff
Cache-Control:s-maxage=3600, must-revalidate, max-age=0
Last-Modified:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Length:46166
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-Cache:MISS from sq63.wikimedia.org
X-Cache-Lookup:HIT from sq63.wikimedia.org:3128
Age:3
X-Cache:HIT from sq78.wikimedia.org
X-Cache-Lookup:HIT from sq78.wikimedia.org:80
Connection:close