Wehkamp.nl Ga naar website

Wehkamp staat gerangschikt op 47 in Nederland. 'wehkamp.nl - hét online warenhuis van Nederland.'

47Rangschikking in Nederland

6.952Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's31.923.801
Maandelijkse bezoeken 3.651.039
Waarde per bezoeker€ 0,13
Geschatte waarde€ 1,73 Miljoen *
Externe links3.755
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
47Nederland
3.078België
22.951China
23.319Frankrijk
64.413Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,40%1,90%
Nederland 4789,50%91,70%
België 3.0781,80%0,90%
China 22.9512,50%2,30%
Frankrijk 23.3190,90%1,60%
Duitsland 64.4130,60%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 67.2151,40%1,30%

Verenigde Staten van Amerika, Duitsland, Frankrijk, China, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Katwijk11.40%1.70%7.00
Witteveen60.90%1.80%12.00
Boxmeer110.70%1.10%11.00
Annen121.00%0.80%5.00
Smilde120.40%0.80%12.00
Den Bosch142.60%3.10%7.50
Winterswijk140.30%0.20%4.00
Amerongen150.90%0.60%3.70
Eemnes160.50%0.80%11.00
Wassenaar170.60%1.20%12.00
Doetinchem171.90%3.20%11.00
Erm200.60%1.50%14.00
Nootdorp230.90%1.50%11.00
Schijndel241.30%0.40%2.00
Hillegom240.90%0.80%5.00
Meeden250.60%1.30%12.00
Maarsen270.70%2.30%20.00
Gouda300.90%1.20%8.00
Papendrecht301.20%1.40%7.00
Zuid-scharwoude360.40%0.40%6.00
Badhoevedorp390.60%0.20%2.00
Zaandam400.50%1.30%16.00
Leiderdorp430.50%0.30%4.00
Capelle450.80%1.30%10.00
Vlaardingen460.60%0.80%9.00
Beuningen481.20%1.10%6.00
Helmond510.60%0.30%2.60
Vianen510.50%0.30%3.00
Geleen520.90%0.20%1.10
Roosendaal530.50%0.30%4.00
Aalsmeer530.30%0.40%8.00
Zoetermeer551.80%2.40%8.00
Nijmegen581.20%1.10%6.00
Tilburg601.80%1.00%3.40
Breda621.20%1.00%5.00
Hilversum660.80%0.70%5.00
Haarlem791.50%2.80%11.00
Ijsselstein810.60%0.50%5.00
Arnhem851.10%1.60%9.00
Almere861.20%1.60%8.00
Alphen930.70%0.40%3.20
Leiden951.20%1.10%6.00
Groningen971.70%1.50%5.20
Hoorn980.40%0.20%3.00
Den Haag992.00%2.30%7.00
Utrecht1002.10%1.60%4.80
Amstelveen1021.00%0.50%3.20
Rotterdam1072.80%3.30%7.30
Spijkenisse1090.70%0.20%2.10
Amsterdam1137.30%6.60%5.60
Zwolle1160.80%0.40%2.80
Hengelo1281.00%0.20%1.20
Amersfoort1340.60%0.90%9.00
Eindhoven1341.50%1.70%7.00
Enschede2160.50%0.20%2.70
Apeldoorn2830.50%0.10%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.842 -657
Dagelijks Aantal Bezoekers44.298+4%
Dagelijkse bezoekers rang7.000 -555
Dagelijks Webpagina Bekeken199.553+9,9%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.909 -795
Pagina bezoek per gebruiker6,31+6%
Inhoud

www.Wehkamp.nl

Topics: Wensenlijst, Damesmode, Herenmode, Kinderen, en Wonen &slapen.

Categorie: 'Webwinkelen/Warenhuizen'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 10 maanden oud.

De site heeft ongeveer 48.438 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 6,31 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn wehkamo.nl, wehkamp-deuren.nl, wehkamp.com, wehkamp.net.

LinksServer
Server locatie
Wehkamp B.v.
Diemen
Nederland
52.33, 4.97

Het heeft 2 DNS registraties, ns2.kpn.net, en ns1.kpn.net. Het wordt gehost in Wehkamp B.v. Diemen, met een Microsoft-IIS/6 web-server. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET.

IP: 87.213.231.11

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Codering: utf-8

PING www. (194.151.96.11) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 194.151.96.11. (194.151.96.11): icmp_seq=1 ttl=242 107 ms
64 bytes from 194.151.96.11. (194.151.96.11): icmp_seq=2 ttl=242 107 ms
64 bytes from 194.151.96.11. (194.151.96.11): icmp_seq=3 ttl=242 106 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.984/107.650/107.984/0.604 ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.984/107.650/107.984/0.604 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 107 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1360 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
P3P:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate
Pragma:no-cache
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:25528