Watchop.com Ga naar website

Watchop staat gerangschikt op 19.554 in Nederland. 'Watch One Piece Episodes English Subbed & Dubbed Movies Online Episode!'

19.554Rangschikking in Nederland

10.877Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.434.223
Maandelijkse bezoeken 488.722
Waarde per bezoeker€ 0,23
Geschatte waarde€ 232.783,63 *
Externe links710
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
402Filippijnen
560Trinidad en Tobago
1.085Singapore
1.441Libië
1.499Griekenland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,00%6,90%
Filippijnen 40211,20%10,90%
Trinidad en Tobago 5600,90%0,90%
Singapore 1.0854,80%3,80%
Libië 1.4410,80%0,90%
Griekenland 1.4994,20%3,70%
Maleisië 1.6333,70%3,80%
Verenigde Arabische Emiraten 1.7311,70%1,50%
Indonesië 1.7527,30%5,70%
Saoedi-Arabië 1.9713,90%2,30%
Koeweit 2.6400,80%0,50%
Israël 2.6620,90%2,70%
Katar 2.9050,70%0,30%
Denemarken 3.5921,10%1,90%
Algerije 4.9280,80%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 5.90125,70%30,20%
Canada 6.3633,10%2,90%
Frankrijk 8.8793,70%4,70%
Verenigd Koninkrijk 9.6903,20%3,60%
Australië 10.2211,60%0,90%
Pakistan 14.1511,40%0,70%
Brazilië 15.1852,30%1,20%
Indië 15.2316,70%7,70%
Nederland 19.5540,70%0,70%
Duitsland 55.5541,00%0,60%

Het is vooral populair in de landen, Maleisië, Griekenland, Libië, Singapore, Trinidad en Tobago & Filippijnen.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd9.140 -625
Dagelijks Aantal Bezoekers32.742+2%
Dagelijkse bezoekers rang9.680 -621
Dagelijks Webpagina Bekeken99.326+2,9%
Dagelijkse pagina bezoekers rang10.086 -864
Pagina bezoek per gebruiker4,25+1%
Inhoud

www.Watchop.com

Topics: Watch Fairy Tail, Watch Naruto, Watch Bleach, Watch One Piece, Watch Dragon Ball, en Read Manga.

De geschatte 35.802 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,25 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn watchonlinemoviestream.org, watchonlineseries.eu, watchop.com, watchpakistanidrama.net.

LinksServer
Server locatie
Tripartz B.v
Lijnden
Nederland
52.35, 4.77

Er zijn 5 DNS registraties, zoals dns1.registrar-servers.com, dns2.registrar-servers.com, en dns5.registrar-servers.com. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.3. Het wordt gehost in Tripartz B.v Lijnden, met een lighttpd/1 web-server.

IP: 78.152.39.203

Aangedreven door: PHP/5.3.3

Web Server: lighttpd/1

Codering: utf-8

PING www. (78.152.39.203) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 78.152.39.203: icmp_seq=1 ttl=54 111 ms
64 bytes from 78.152.39.203: icmp_seq=2 ttl=54 111 ms
64 bytes from 78.152.39.203: icmp_seq=3 ttl=54 111 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.983/111.983/111.983/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.983/111.983/111.983/0.000 ms

De laadtijd van de website is 1398 milliseconds, trager dan 51% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 111 ms.

Server setup
X-Powered-By:PHP/5.3.3
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-type:text/html
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Server:lighttpd/1.4.31