Wambie.com Ga naar website

Wambie staat gerangschikt op 11.159 in Nederland. 'Wambie.'

11.159Rangschikking in Nederland

8.626Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.899.067
Maandelijkse bezoeken 545.139
Waarde per bezoeker€ 0,09
Geschatte waarde€ 259.590,78 *
Externe links2.205
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
279Honduras
341Bolivia
438Panama
443Venezuela
515Chili

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,30%4,10%
Honduras 2790,80%0,90%
Bolivia 3411,10%1,50%
Panama 4381,20%1,00%
Venezuela 4438,10%10,50%
Chili 5155,80%5,20%
Uruguay 5491,10%0,70%
Argentinië 6209,30%10,10%
Dominicaanse Republiek 6402,10%1,90%
Ecuador 8190,90%1,10%
Colombia 8664,80%3,40%
Guatemala 9520,90%0,40%
Mexico 1.06613,80%9,90%
Verenigde Arabische Emiraten 1.2472,10%1,50%
Peru 1.4372,60%1,00%
Costa Rica 1.5410,60%0,30%
Spanje 2.2086,90%16,20%
Egypte 3.0291,40%1,50%
Marokko 3.4350,50%0,50%
Brazilië 4.0066,80%5,40%
Maleisië 4.2071,20%2,60%
Roemenië 4.5571,30%0,80%
Pakistan 4.7452,00%4,20%
Algerije 5.2040,80%0,30%
Italië 5.9302,50%1,90%
Turkije 9.9101,40%0,70%
Iran 17.6670,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 21.2836,40%5,90%
Verenigd Koninkrijk 21.4651,40%1,40%
Japan 25.1971,50%2,80%
Frankrijk 39.6641,00%0,40%
Indië 49.2722,10%1,00%
Rusland 80.2210,70%0,20%
China 82.3841,00%0,40%

De meeste bezoekers komen uit Uruguay, Chili, Venezuela, Panama, Bolivia & Honduras.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.249 -2.303
Dagelijks Aantal Bezoekers40.232+30%
Dagelijkse bezoekers rang7.762 -2.947
Dagelijks Webpagina Bekeken126.034+7,8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang7.878 -1.150
Pagina bezoek per gebruiker4,37 -17,08%
Inhoud

www.Wambie.com

Topics: English, en Italiano, English, en Italiano.

Gemiddeld worden er 4,37 pagina's bekeken door een geschatte 43.992 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn wamazo.nl, wambach.nl, wamberg.nl, wambie.com.

LinksServer
Server locatie
Softlayer Technologies Inc.
Texas
Dallas
Verenigde Staten van Amerika
32.8367, -96.796

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.17. Het wordt gehost in Softlayer Technologies Inc (Texas, Dallas,) met een nginx web-server.

IP: 173.193.138.148

Aangedreven door: PHP/5.2.17

Web Server: nginx

Codering: utf-8

PING (173.193.138.148) 56(84) bytes of data.
64 bytes from servidor. (173.193.138.148): icmp_seq=1 ttl=56 26.4 ms
64 bytes from servidor. (173.193.138.148): icmp_seq=2 ttl=56 26.4 ms
64 bytes from servidor. (173.193.138.148): icmp_seq=3 ttl=56 26.7 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.455/26.547/26.726/0.183 ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.455/26.547/26.726/0.183 ms

Het resultaat van 26.4 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 3312 milliseconds. Dit is sneller dan 90% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.2.17
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache