Vi.nl Ga naar website

Vi staat gerangschikt op 57 in Nederland. 'Voetbal International - Home.'

57Rangschikking in Nederland

6.538Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's25.238.304
Maandelijkse bezoeken 2.341.615
Waarde per bezoeker€ 0,44
Geschatte waarde€ 1,11 Miljoen *
Externe links3.923
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
57Nederland
1.345Portugal
1.407België
2.052Israël
2.136South Africa

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,10%1,70%
Nederland 5777,90%76,00%
Portugal 1.3452,30%2,50%
België 1.4073,00%3,30%
Israël 2.0521,10%0,80%
South Africa 2.1362,00%2,40%
Zweden 5.3090,80%1,60%
Spanje 6.7962,40%1,80%
Verenigd Koninkrijk 11.0211,80%2,80%
Brazilië 12.2301,50%1,90%
Polen 18.2620,70%0,50%
China 24.2242,30%3,00%
Duitsland 40.9181,00%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 92.4781,00%1,10%

Het merendeel van bezoekers komt uit Zweden, South Africa, Israël, België, Portugal & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Westerhoven50.70%0.70%5.00
Schijndel52.50%4.10%8.00
Hengelo64.80%4.90%5.00
Wormer60.50%0.40%4.00
Sneek81.40%2.20%8.00
Ridderkerk90.80%1.00%6.00
Montfoort111.30%1.40%5.20
Willemstad120.50%0.30%3.00
Zevenaar131.40%0.50%1.80
Goudswaard130.90%0.50%2.60
Bergschenhoek150.70%1.40%9.00
Beuningen162.00%2.20%5.20
Veghel160.70%0.50%4.00
Driebergen170.90%0.90%5.00
Amersfoort182.70%5.40%10.00
Hoorn191.40%1.40%4.50
Zoetermeer233.70%2.60%3.40
Veldhoven241.90%1.90%4.70
Eindhoven254.50%5.60%6.00
Ede420.40%0.30%4.00
Heerlen440.40%0.50%7.00
Den Haag463.30%2.70%3.90
Goirle470.40%0.30%4.00
Den Bosch511.50%0.70%2.10
Coevorden560.50%0.40%3.10
Groningen612.50%1.80%3.30
Amsterdam6711.00%10.70%4.70
Noordwijkerhout670.60%0.30%2.40
Amstelveen711.00%1.40%7.00
Leiden741.50%1.20%3.90
Delft781.40%1.20%3.90
Almere951.30%0.70%2.60
Breda1280.70%0.60%4.00
Rotterdam1382.60%2.10%4.00
Nijmegen1430.60%0.50%4.00
Enschede1560.50%0.30%3.10
Hilversum1600.40%0.20%2.40
Utrecht1661.50%1.10%3.50
Tilburg2490.50%0.40%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.494620
Dagelijks Aantal Bezoekers50.076 -13,51%
Dagelijkse bezoekers rang6.062733
Dagelijks Webpagina Bekeken175.097 -11,46%
Dagelijkse pagina bezoekers rang5.632436
Pagina bezoek per gebruiker4,90+2%
Inhoud

www.Vi.nl

Topics: Competities, Zoek Competitie, Italië, Spanje, en Duitsland.

Categorie: 'Voetbal/Nieuws en Media'

Leeftijd: Het domein is 16 jaar en 5 maanden oud.

54.756 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 4,90 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn vi-zi.nl, vi-zie.nl, vi.is, vi.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Hn-plus
Amersfoort
Nederland
52.15, 5.38

Hn-plus Amersfoort is de locatie van de Apache server. Het heeft 2 DNS registraties, ns.xs4all.nl, en ns2.xs4all.nl. Z'n IP nummer is 213.75.63.16.

IP: 213.75.63.16

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING ssl.vi.warp.kpn-is.nl (213.75.63.16) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (213.75.63.16): icmp_seq=1 ttl=117 107 ms
64 bytes from www. (213.75.63.16): icmp_seq=2 ttl=117 106 ms
64 bytes from www. (213.75.63.16): icmp_seq=3 ttl=117 106 ms
--- ssl.vi.warp.kpn-is.nl ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.683/107.125/107.707/0.505 ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.683/107.125/107.707/0.505 ms

De server is sneller dan 73% van opgemeten websites op 2144 milliseconds. Het resultaat van 107 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"1f2130-14daf-4cb8d8250c000"
X-served-Server:papps148
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-Cache-Server:213.75.60.135
cache-control:max-age=300
Content-Length:85423
Accept-Ranges:bytes
Date:--
X-Varnish:3512146596 3511962253
Age:174
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT