Vertalen.nu Ga naar website

Vertalen staat gerangschikt op 316 in Nederland. 'Vertalen.nu: De vertaalsite voor gratis vertalen van Nederlands, Engels, Frans, Spaans, Duits en meer.'

316Rangschikking in Nederland

32.401Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.643.730
Maandelijkse bezoeken 1.607.663
Waarde per bezoeker€ 0,58
Geschatte waarde€ 764.670,29 *
Externe links632
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
316Nederland
1.626België
11.996Polen
28.783Spanje
200.156Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,70%3,00%
Nederland 31676,20%78,40%
België 1.62613,40%8,70%
Polen 11.9963,50%7,20%
Spanje 28.7832,40%2,40%
Duitsland 200.1560,80%0,40%

Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Spanje, Polen, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Oudenbosch79.30%15.80%5.90
Capelle394.40%3.90%3.10
Barneveld422.00%2.20%4.00
Diemen592.00%1.40%2.30
Roosendaal592.80%0.80%1.00
Huizen721.70%1.30%2.60
Enschede812.90%9.10%11.00
Den Bosch1552.20%1.80%2.90
Alphen1861.70%0.90%1.80
Utrecht2254.30%9.20%7.00
Rotterdam8052.80%3.10%4.00
Amsterdam11326.30%4.10%2.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd27.228 -579
Dagelijks Aantal Bezoekers11.984+6%
Dagelijkse bezoekers rang27.616 -3.050
Dagelijks Webpagina Bekeken29.108 -21,64%
Dagelijkse pagina bezoekers rang35.0636.255
Pagina bezoek per gebruiker3,42 -25,81%
Inhoud

www.Vertalen.nu

Topics: Registreren, Vervoegen, Zinnen Vertalen, en Woordenboek.

Categorie: 'Woordenboeken/Vertaling'

13.104 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,42 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn vertalen.me, vertalen.name, vertalen.net, vertalen.nl.

LinksServer
Server locatie
Dediserve Ltd.
Northern Ireland
Belfast
Verenigd Koninkrijk
54.58, -5.93

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.8. Het wordt gehost in Dediserve Ltd (Northern Ireland, Belfast,) met een nginx/1 web-server. Het heeft 3 DNS registraties, ns3.vevida.com, ns1.vevida.net, en ns2.vevida.net.

IP: 109.169.78.238

Aangedreven door: PHP/5.3.8

Web Server: nginx/1

Codering: utf-8

PING www. (109.169.78.238) 56(84) bytes of data.
64 bytes from websrv. (109.169.78.238): icmp_seq=1 ttl=52 101 ms
64 bytes from websrv. (109.169.78.238): icmp_seq=2 ttl=52 100 ms
64 bytes from websrv. (109.169.78.238): icmp_seq=3 ttl=52 98.8 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 98.822/100.247/101.834/1.287 ms
rtt min/avg/max/mdev = 98.822/100.247/101.834/1.287 ms

De server is trager dan 63% van opgemeten websites, op 1125 milliseconds. Het resultaat van 101 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Server:nginx/1.0.10
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.8
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache