Veehd.com Ga naar website

Veehd staat gerangschikt op 5.606 in Nederland. 'Veehd - Stream and Download Videos.'

5.606Rangschikking in Nederland

11.512Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.808.725
Maandelijkse bezoeken 1.237.950
Waarde per bezoeker€ 1,35
Geschatte waarde€ 588.900,03 *
Externe links7.407
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
60Bahamas
1.498Tunesië
1.503Finland
1.843Ierland
2.448Pakistan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen10,00%6,40%
Bahamas 601,60%6,10%
Tunesië 1.4980,70%4,30%
Finland 1.5033,10%3,60%
Ierland 1.8432,10%1,60%
Pakistan 2.4484,90%4,80%
Egypte 4.3041,00%1,50%
Canada 4.7755,40%2,20%
Israël 4.8930,90%0,40%
Verenigd Koninkrijk 5.4496,70%4,10%
Verenigde Staten van Amerika 5.55330,90%28,90%
Nederland 5.6063,10%1,50%
Maleisië 7.4350,80%2,00%
Indië 8.63212,10%21,10%
Filippijnen 9.0181,20%0,50%
Saoedi-Arabië 9.1480,80%0,40%
Zweden 10.5171,20%0,30%
Indonesië 15.7610,80%1,80%
Australië 18.9670,80%0,60%
Oekraïne 21.0680,50%0,20%
Duitsland 23.1362,30%2,10%
Turkije 23.6830,60%0,40%
Japan 24.5832,60%1,50%
Mexico 29.6410,80%0,20%
Frankrijk 34.1931,40%0,60%
China 36.3162,60%2,50%
Spanje 41.1900,70%0,30%

Het is vooral populair in de landen, Egypte, Pakistan, Ierland, Finland, Tunesië & Bahamas.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zoetermeer3881.00%0.20%1.00
Amsterdam17531.40%1.10%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd9.674 -473
Dagelijks Aantal Bezoekers30.174+0,3%
Dagelijkse bezoekers rang10.480 -564
Dagelijks Webpagina Bekeken100.377 -0,52%
Dagelijkse pagina bezoekers rang9.994 -469
Pagina bezoek per gebruiker4,64 -0,85%
Inhoud

www.Veehd.com

Topics: Public Timeline, Channels, Featured Videos, Popular, Movie, en Vodo.

De geschatte 32.994 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,64 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn veehd.com, veekro.nl, veelafvallenineenweek.nl, veelcashback.nl.

LinksServer
Server locatie
Voxility Srl
Roemenië
45.935871, 25.136719

Voxility Srl is de locatie van de nginx server. pdns01.domaincontrol.com, en pdns02.domaincontrol.com zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n plaatselijke IP adres is 93.114.42.80.

IP: 93.114.42.80

Web Server: nginx

Codering: utf-8

PING (93.114.42.80) 56(84) bytes of data.
64 bytes from lh17448.voxility.net (93.114.42.80): icmp_seq=1 ttl=51 140 ms
64 bytes from lh17448.voxility.net (93.114.42.80): icmp_seq=2 ttl=51 140 ms
64 bytes from lh17448.voxility.net (93.114.42.80): icmp_seq=3 ttl=51 140 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.188/140.219/140.263/0.433 ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.188/140.219/140.263/0.433 ms

De laadtijd van de website is 1850 milliseconds, minder dan 66% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 140 ms.

Server setup
Server:nginx
Content-Type:text/html
Vary:Accept-Encoding
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Connection:keep-alive