Vd.nl Ga naar website

Vd staat gerangschikt op 132 in Nederland. 'V&D - Vroom & Dreesmann - www.vd.nl Je warenhuis thuis.'

132Rangschikking in Nederland

25.083Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's14.373.450
Maandelijkse bezoeken 1.415.153
Waarde per bezoeker€ 0,11
Geschatte waarde€ 673.109 *
Externe links1.434
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
132Nederland
5.478België
99.035Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,80%1,90%
Nederland 13292,50%95,80%
België 5.4782,90%1,20%
Duitsland 99.0350,80%1,10%

Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veghel82.00%2.30%9.00
Amerongen211.90%1.60%7.00
Den Bosch354.00%3.30%7.00
Tilburg375.90%4.00%5.30
Spijkenisse932.10%0.90%3.40
Amstelveen1052.10%2.40%9.00
Beuningen1171.40%0.90%5.00
Nijmegen1332.00%0.90%4.00
Alphen1351.20%1.20%8.00
Delft1371.80%5.80%26.00
Rotterdam1666.50%4.30%5.20
Amsterdam19411.50%18.60%13.00
Arnhem2001.30%2.50%15.00
Groningen2432.20%3.40%12.00
Utrecht3202.20%3.30%12.00
Apeldoorn3231.50%0.20%1.00
Den Haag3382.60%1.80%5.00
Eindhoven5371.50%0.70%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd21.078 -10.713
Dagelijks Aantal Bezoekers11.770+43%
Dagelijkse bezoekers rang27.813 -14.456
Dagelijks Webpagina Bekeken80.571+43%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.461 -6.573
Pagina bezoek per gebruiker9,50+0,2%
Inhoud

www.Vd.nl

Topics: Aanmelden, Wensenlijst, Winkelmand, en Ga Naar Winkelmandje.

Categorie: 'Winkelen/Warenhuizen'

Leeftijd: Het ging live op 30-03-1996, waardoor het nu 18 jaar, 1 maanden oud is.

12.870 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 9,50 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn vd.nl, vdara.com, vdategames.com, vday.org.

LinksServer
Server locatie
Terremark
Nederland
52.368892, 5.95459

De omgeving van de programmeertaal is JSF/1.2. nssui.comlaude.ch, nsusa.comlaude.net, en nsgbr.comlaude.co.uk zijn z'n DNS Naam-servers. Het wordt gehost in Terremark, met een Apache web-server.

IP: 85.112.24.144

Aangedreven door: JSF/1.2

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www. (85.112.24.144) 56(84) bytes of data.
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=1 ttl=48 165 ms
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=2 ttl=48 165 ms
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=3 ttl=48 164 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.975/165.641/165.975/0.665 ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.975/165.641/165.975/0.665 ms

De server is trager dan 61% van opgemeten websites, op 1177 milliseconds. Het resultaat van 165 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Server:Apache
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Date:--
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--
X-Powered-By:JSF/1.2