Tune-up.com Ga naar website >>

Tune-up staat gerangschikt op 5.666 in Nederland. 'TuneUp Utilities 2013 | Speed Up and Optimize Your PC.'

5.666Rangschikking in Nederland

5.259Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.347.282
Maandelijkse bezoeken 1.385.442
Waarde per bezoeker€ 0,18
Geschatte waarde€ 659.041,29 *
Externe links7.285
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
335Syrische Arabische Republiek
920Egypte
1.164Indonesië
1.204Libië
1.652Sri Lanka

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,90%12,90%
Syrische Arabische Republiek 3351,00%0,70%
Egypte 9202,90%2,70%
Indonesië 1.1644,80%4,40%
Libië 1.2040,50%0,40%
Sri Lanka 1.6520,50%0,40%
Indië 1.71619,60%17,20%
Saoedi-Arabië 1.7311,80%1,80%
Filippijnen 1.8431,60%1,40%
Roemenië 1.9421,20%1,40%
Nigeria 2.4291,00%0,80%
Oekraïne 2.5841,40%1,10%
Italië 2.6983,30%2,40%
Algerije 2.8210,70%0,50%
Maleisië 2.9901,00%1,10%
Oostenrijk 3.0400,90%1,20%
Thailand 3.1391,70%1,50%
Bangladesh 3.3100,70%0,60%
Mexico 3.3482,40%2,10%
Portugal 3.4340,80%0,60%
Duitsland 3.6114,90%7,30%
Singapore 4.2650,70%0,40%
Pakistan 4.2751,50%1,30%
Argentinië 4.3550,80%0,70%
Zwitserland 4.7820,60%0,50%
Vietnam 4.8080,50%0,50%
Iran 4.9921,10%1,10%
Korea 5.1661,10%1,40%
Rusland 5.3213,60%4,50%
België 5.3320,60%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 5.49312,70%15,00%
Brazilië 5.7232,50%2,30%
Griekenland 5.7400,50%0,50%
Nederland 5.6661,10%1,00%
Spanje 6.3021,60%1,70%
Canada 6.9051,20%1,60%
Australië 7.7500,80%0,80%
Polen 8.7240,90%0,80%
Verenigd Koninkrijk 11.8691,20%1,50%
Frankrijk 12.8311,40%1,20%

Het merendeel van bezoekers komt uit Indië, Sri Lanka, Libië, Indonesië, Egypte & Syrische Arabische Republiek.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd4.419491
Dagelijks Aantal Bezoekers86.456 -14,56%
Dagelijkse bezoekers rang3.269435
Dagelijks Webpagina Bekeken94.525 -10,70%
Dagelijkse pagina bezoekers rang10.603613
Pagina bezoek per gebruiker1,53+5%
Inhoud

www.Tune-up.com

Topics: Public Relations, Partner, en English (us).

Leeftijd: Het domein is 11 jaar en 5 maanden oud.

94.536 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 1,53 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn tune-it.nu, tune-it4u.nl, tune-mountain.nl, tune-music.nl.

LinksServer
Server locatie
Cdnetworks Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

De server wordt gehost door Cdnetworks Inc. California. ns.udagdns.de, en ns.udagdns.net zijn z'n DNS Naam-servers. Het Tune-up.com IP nummer is 174.35.32.96.

IP: 174.35.32.96

Codering: utf-8

PING www..cdngc.net (66.114.53.56) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ord-agg-n46.panthercdn.com (66.114.53.56): icmp_seq=1 ttl=54 12.4 ms
64 bytes from ord-agg-n46.panthercdn.com (66.114.53.56): icmp_seq=2 ttl=54 12.9 ms
64 bytes from ord-agg-n46.panthercdn.com (66.114.53.56): icmp_seq=3 ttl=54 12.1 ms
--- www..cdngc.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.175/12.524/12.982/0.361 ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.175/12.524/12.982/0.361 ms

De server is trager dan 46% van opgemeten websites, op 1517 milliseconds. Het resultaat van 12.4 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
ie:tupc_p=deleted; expires=Thu, 01-Jan-1970 00:00:01 GMT
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--