Subtitleseeker.com Ga naar website

Subtitleseeker staat gerangschikt op 1.101 in Nederland. 'Search in 3.635.975 subtitles | SubtitleSeeker.com : Seek & Find Subtitles.'

1.101Rangschikking in Nederland

6.353Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's8.833.104
Maandelijkse bezoeken 808.398
Waarde per bezoeker€ 0,05
Geschatte waarde€ 384.736 *
Externe links995
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
960Griekenland
1.109Denemarken
1.101Nederland
1.170Bangladesh
1.249Kroatië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,80%8,10%
Griekenland 9603,90%3,50%
Denemarken 1.1092,20%2,30%
Nederland 1.1015,00%7,80%
Bangladesh 1.1702,20%1,40%
Kroatië 1.2490,70%1,00%
Portugal 1.3252,20%2,20%
Israël 1.3661,40%1,20%
Sri Lanka 1.4270,80%0,50%
Indonesië 1.8214,30%3,30%
Pakistan 1.8513,50%3,40%
Andere landen 1.8770,60%0,70%
Roemenië 2.1291,50%1,70%
Chili 2.1741,00%0,90%
Zwitserland 2.3321,10%2,10%
Zweden 2.3551,90%1,80%
Maleisië 2.7171,60%1,20%
België 2.7721,50%1,80%
Mexico 2.9032,70%6,90%
Filippijnen 3.1111,40%1,20%
Slowakije 3.2110,50%0,50%
Indië 3.96516,80%12,50%
Hong Kong 4.0220,60%0,90%
Brazilië 4.4823,70%5,00%
Egypte 4.6300,60%0,60%
Spanje 4.6522,90%2,80%
Korea 4.9641,80%1,40%
Frankrijk 5.0114,10%4,10%
Saoedi-Arabië 5.2220,70%0,70%
Argentinië 5.3411,00%0,60%
Thailand 5.8111,40%0,80%
Iran 6.2851,10%1,10%
Canada 7.4981,60%1,70%
Italië 7.7151,10%1,90%
Polen 8.7561,30%0,90%
Turkije 8.9730,90%1,00%
Verenigd Koninkrijk 9.9331,90%2,30%
Duitsland 19.6631,50%1,70%
Verenigde Staten van Amerika 22.6724,30%3,80%
Japan 34.7251,10%0,50%
Rusland 36.9050,80%0,70%
China 43.8571,10%1,70%

Het is vooral populair in de landen, Portugal, Kroatië, Bangladesh, Nederland, Denemarken & Griekenland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Reusel170.40%0.60%5.00
Purmerend470.50%1.70%13.00
Amsterdam10111.10%2.00%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.339 -1.046
Dagelijks Aantal Bezoekers54.142+10%
Dagelijkse bezoekers rang5.533 -866
Dagelijks Webpagina Bekeken154.991+22,0%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.412 -1.873
Pagina bezoek per gebruiker4,00+11%
Inhoud

www.Subtitleseeker.com

Topics: Subtitles, Movies, Usenet, Tools, New Subtitles, en Top Subtitles.

De geschatte 59.202 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,00 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn subtitlesapp.com, subtitlesbank.com, subtitleseeker.com, subtitlesnl.com.

LinksServer
Server locatie
Ovh Sas
Roubaix
Frankrijk
50.7, 3.17

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.8. Het heeft 2 DNS registraties, ns226833.ovh.net, en sdns2.ovh.net. Z'n web-server bevindt zich in Ovh Sas Roubaix.

IP: 176.31.232.96

Aangedreven door: PHP/5.3.8

Codering: iso-8859-1

PING (176.31.232.96) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ns226833.ovh.net (176.31.232.96): icmp_seq=1 ttl=53 107 ms
64 bytes from ns226833.ovh.net (176.31.232.96): icmp_seq=2 ttl=53 106 ms
64 bytes from ns226833.ovh.net (176.31.232.96): icmp_seq=3 ttl=53 107 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.736/107.062/107.350/0.367 ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.736/107.062/107.350/0.367 ms

De laadtijd van de website is 911 milliseconds, trager dan 74% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 107 ms.

Server setup
X-Powered-By:PHP/5.3.8
Vary:User-Agent,Accept-Encoding
Content-Type:text/html
Server: - Subtitleseeker.com
X-Cacheable:YES
Content-Length:54002
Accept-Ranges:bytes
Date:--
X-Varnish:975746505
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
age:0
X-Cache:MISS