Sports-livez.com Ga naar website

Sports-livez staat gerangschikt op 12.151 in Nederland. 'Sports-livez.com, your livestream resource!'

12.151Rangschikking in Nederland

40.395Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's706.860
Maandelijkse bezoeken 107.300
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 51.362,76 *
Externe links609
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
858België
9.083Mexico
9.712Filippijnen
14.714Spanje
33.421Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen16,10%20,90%
België 85838,00%30,90%
Mexico 9.0839,00%10,80%
Filippijnen 9.7124,10%6,50%
Spanje 14.7148,60%9,40%
Frankrijk 33.4216,10%5,30%
Canada 41.5502,50%2,80%
Verenigde Staten van Amerika 64.96012,50%11,20%
Verenigd Koninkrijk 109.2282,00%1,10%
Duitsland 218.5541,10%1,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Canada, Frankrijk, Spanje, Filippijnen, Mexico, België.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd33.9457.352
Dagelijks Aantal Bezoekers11.128 -19,68%
Dagelijkse bezoekers rang29.6085.085
Dagelijks Webpagina Bekeken17.105 -32,37%
Dagelijkse pagina bezoekers rang61.02718.434
Pagina bezoek per gebruiker2,14 -15,75%
Inhoud

www.Sports-livez.com

12.168 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,14 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn sports-inn.nl, sports-innovators.com, sports-leisure-interactive.nl, sports-leisure.nl.

LinksServer
Server locatie
Prq Server Network
Stockholm
Zweden
59.33, 18.05

Z'n IP nummer is 88.80.30.4. Z'n 2 naam-servers zijn ns2.prq.se, en ns.prq.se. Het wordt gehost in Prq Server Network Stockholm, met een Apache/2 web-server.

IP: 88.80.30.4

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING web01.prq.se (88.80.30.4) 56(84) bytes of data.
From netnod-ix-ge-b-sth-1500.i2b.se (194.68.128.202) icmp_seq=1 Packet filtered
From netnod-ix-ge-b-sth-1500.i2b.se (194.68.128.202) icmp_seq=2 Packet filtered
From netnod-ix-ge-b-sth-1500.i2b.se (194.68.128.202) icmp_seq=3 Packet filtered
--- web01.prq.se ping statistics ---
3 packets transmitted, 0 received, +3 errors, 100% packet loss, time 2001ms

De server is sneller dan 54% van opgemeten websites, op 1328 milliseconds.

Server setup
Server:Apache/2.2.17 (Ubuntu)
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Connection:keep-alive