Speurders.nl Ga naar website

Speurders staat gerangschikt op 181 in Nederland. 'Speurders.nl: tweedehands en nieuwe producten kopen en gratis verkopen.'

181Rangschikking in Nederland

20.630Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.882.052
Maandelijkse bezoeken 1.140.792
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 542.806,72 *
Externe links3.207
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
181Nederland
8.325België
43.091Spanje
53.964Duitsland
54.886Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,30%1,30%
Nederland 18190,00%94,00%
België 8.3252,90%0,50%
Spanje 43.0910,90%2,10%
Duitsland 53.9642,50%0,90%
Frankrijk 54.8861,30%1,10%

Het merendeel van bezoekers komt uit Frankrijk, Duitsland, Spanje, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veendam121.70%1.10%5.00
Emmen171.70%6.40%31.00
Zeist262.10%3.80%15.00
Ijsselstein354.10%2.90%6.00
Tilburg1142.50%5.70%19.00
Dordrecht1471.60%1.10%5.00
Almere1572.10%2.40%9.00
Groningen1624.60%2.30%4.00
Arnhem2171.80%0.80%4.00
Apeldoorn2581.90%0.40%1.80
Den Haag4151.90%3.50%15.00
Amsterdam4249.30%5.20%4.60
Rotterdam7272.30%2.00%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd17.3362.165
Dagelijks Aantal Bezoekers14.980 -12,19%
Dagelijkse bezoekers rang21.7171.726
Dagelijks Webpagina Bekeken85.823 -30,42%
Dagelijkse pagina bezoekers rang11.6943.152
Pagina bezoek per gebruiker8,00 -20,81%
Inhoud

www.Speurders.nl

Topics: Mijn Speurders, Auto's, Auto's Onderdelen, Banen, Bedrijfswagens, en Bouw En Tuin.

Leeftijd: Het domein is 16 jaar en 5 maanden oud.

16.380 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 8,00 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn speurders-spotter.nl, speurders.com, speurders.nl, speurders.nu.

LinksServer
Server locatie
De Telegraaf
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Z'n 3 naam-servers zijn ns2.telegraaf.net, ns0.telegraaf.net, en ns1.telegraaf.net. Z'n plaatselijke IP adres is 217.196.32.103. Het wordt gehost in De Telegraaf Amsterdam, met een Apache web-server.

IP: 217.196.32.103

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De server is sneller dan 58% van opgemeten websites, op 1240 milliseconds.

Server setup
Server:Apache
Last-Modified:--
Cache-Control:max-age=300
Expires:--
Vary:Accept-Encoding
X-Your-Servant:combichrist
Content-Type:text/html
X-Cache:elfpower
Content-Length:69858
Date:--
X-Varnish:1704141108 1704084088
Age:116
Connection:close