Snsbank.nl Ga naar website

Snsbank staat gerangschikt op 192 in Nederland. 'Voor sparen, een betaalrekening, verzekeringen of een hypotheek: SNS Bank.'

192Rangschikking in Nederland

24.094Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.611.787
Maandelijkse bezoeken 1.131.999
Waarde per bezoeker€ 0,12
Geschatte waarde€ 538.585,03 *
Externe links3.095
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
192Nederland
133.771Duitsland
379.277Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,70%5,00%
Nederland 19293,70%94,00%
Duitsland 133.7710,90%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 379.2770,70%0,50%

Het merendeel van bezoekers komt uit Verenigde Staten van Amerika, Duitsland & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Schoonhoven41.80%0.50%1.10
Hendrik-ido-ambacht52.60%1.40%2.10
Willemsoord83.20%2.10%2.60
Tegelen134.90%1.50%1.20
Bussum177.30%3.30%1.80
Meeden222.60%3.70%6.00
Huizen481.30%3.00%9.00
Hengelo524.50%6.20%5.00
Valkenswaard771.40%0.30%1.00
Alkmaar801.90%3.50%7.00
Maarsen961.30%0.30%1.00
Rotterdam1606.90%11.20%6.40
Breda1901.70%1.80%4.00
Apeldoorn2271.40%1.40%4.00
Groningen2393.60%2.20%2.40
Amsterdam5696.30%11.10%7.00
Utrecht5741.70%2.20%5.00
Den Haag9121.80%0.50%1.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd20.2471.156
Dagelijks Aantal Bezoekers14.980 -8,31%
Dagelijkse bezoekers rang21.536760
Dagelijks Webpagina Bekeken44.562 -16,61%
Dagelijkse pagina bezoekers rang22.7412.689
Pagina bezoek per gebruiker4,14 -9,21%
Inhoud

www.Snsbank.nl

Topics: Tekst Browser, Zakelijk, Hypotheken, Sparen, Beleggen, en Betalen.

Categorie: 'Verzekeringen/Maatschappijen' & 'Financieel/Banken'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 0 maanden oud.

16.380 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 4,14 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn snsassetmanagement.nl, snsbamk.nl, snsban.nl, snsbank.net.

LinksServer
Server locatie
Sns Reaal N.v.
Utrecht
Nederland
52.08, 5.13

Het is geschreven voor ASP.NET taal. Z'n 2 naam-servers zijn ns2.snsbank.nl, en ns1.snsbank.nl. Het wordt gehost in Sns Reaal N.v. Utrecht, met een Microsoft-IIS/6 web-server.

IP: 194.53.208.72

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Codering: utf-8

De server is sneller dan 76% van opgemeten websites, op 870 milliseconds.

Server setup
Connection:close
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
X-UA-Compatible:IE=EmulateIE7
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Last-Modified:--
Cache-Control:private, must-revalidate
Expires:--
Content-Type:text/html;charset=utf-8