Serials.ws Ga naar website

Serials staat gerangschikt op 3.536 in Nederland. 'Serials & keys - unlocks the world.'

3.536Rangschikking in Nederland

7.378Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's6.802.299
Maandelijkse bezoeken 826.153
Waarde per bezoeker€ 0,16
Geschatte waarde€ 393.122,64 *
Externe links4.311
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.277Nigeria
1.784Roemenië
1.857Sri Lanka
2.341Marokko
2.405Denemarken

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,70%13,40%
Nigeria 1.2772,20%3,20%
Roemenië 1.7841,80%2,10%
Sri Lanka 1.8570,70%0,50%
Marokko 2.3410,60%0,60%
Denemarken 2.4051,10%1,50%
Brazilië 2.5367,30%7,30%
Argentinië 2.9271,50%1,70%
Griekenland 3.3841,10%1,20%
Italië 3.4563,10%3,10%
Duitsland 3.6007,60%8,50%
Nederland 3.5362,30%2,20%
Singapore 3.7140,90%0,80%
Pakistan 3.7532,40%1,80%
Portugal 3.9840,90%0,80%
Indië 4.01016,60%15,20%
Turkije 4.1902,10%1,80%
South Africa 4.2061,20%0,90%
België 4.6291,00%1,10%
Polen 4.7972,00%2,60%
Zwitserland 5.2360,80%0,60%
Indonesië 5.3111,70%1,50%
Egypte 5.5040,50%0,50%
Spanje 5.5382,60%2,50%
Mexico 5.6922,00%1,60%
Australië 6.3181,40%1,10%
Oostenrijk 6.4340,70%0,70%
Maleisië 6.7070,70%0,60%
Frankrijk 6.7623,20%3,40%
Verenigd Koninkrijk 7.1092,90%2,70%
Filippijnen 7.5750,70%0,80%
Zweden 7.7410,70%0,60%
Canada 9.0711,50%1,40%
Iran 10.9720,60%0,60%
Thailand 13.4550,50%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 16.5036,10%6,10%
China 25.1721,90%3,90%
Rusland 31.9331,10%0,80%

De meeste bezoekers komen uit Brazilië, Denemarken, Marokko, Sri Lanka, Roemenië & Nigeria.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6.200382
Dagelijks Aantal Bezoekers52.644 -8,73%
Dagelijkse bezoekers rang5.717344
Dagelijks Webpagina Bekeken104.128 -10,88%
Dagelijkse pagina bezoekers rang9.596566
Pagina bezoek per gebruiker2,77 -2,46%
Inhoud

www.Serials.ws

Topics: Mac Serials, Old Serials, [softwarelist], [full Downloads], [free Serials], en [new Cracks].

Gemiddeld worden er 2,77 pagina's bekeken door een geschatte 57.564 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn serials.be, serials.ws, serialsonline.in, serialsonline.net.

LinksServer
Server locatie
Serverhosting
Roosendaal
Nederland
51.53, 4.47

Z'n 2 naam-servers zijn ns.serials.ws, en ns2.serials.ws. Het wordt gehost in Serverhosting Roosendaal, met een Apache/1 web-server. Het is geschreven voor PHP/4.3.10 taal.

IP: 85.159.233.9

Aangedreven door: PHP/4.3.10

Web Server: Apache/1

Codering: utf-8

PING www. (85.159.233.9) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 85.159.233.9: icmp_seq=1 ttl=52 103 ms
64 bytes from 85.159.233.9: icmp_seq=2 ttl=52 103 ms
64 bytes from 85.159.233.9: icmp_seq=3 ttl=52 103 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/103.984/103.985/0.263 ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/103.984/103.985/0.263 ms

Het resultaat van 103 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1021 milliseconds. Dit is trager dan 69% van de gemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Apache/1.3.31 (Unix) PHP/4.3.10 mod_deflate/1.0.19 AuthMySQL/2.20 rus/PL30.20
X-Powered-By:PHP/4.3.10
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html