Planet.nl Ga naar website

Planet staat gerangschikt op 724 in Nederland. 'KPN Vandaag.'

724Rangschikking in Nederland

65.407Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.208.843
Maandelijkse bezoeken 282.320
Waarde per bezoeker€ 0,10
Geschatte waarde€ 134.647,67 *
Externe links21.359
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
724Nederland
8.478België
64.828Spanje
66.368Verenigde Staten van Amerika
151.822Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,90%5,00%
Nederland 72467,50%72,20%
België 8.4785,00%3,40%
Spanje 64.8281,80%1,60%
Verenigde Staten van Amerika 66.36810,00%16,80%
Duitsland 151.8221,90%1,00%

Het is vooral populair in de landen, Duitsland, Verenigde Staten van Amerika, Spanje, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Ouderkerk Aan De Amstel109.20%10.20%3.20
Huizen394.00%6.00%4.00
Barneveld592.90%2.00%2.00
Tilburg1227.00%9.60%4.00
Alphen1633.60%1.60%1.30
Dordrecht1783.60%2.70%2.20
Amsterdam20916.80%4.00%1.70
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd54.9644.062
Dagelijks Aantal Bezoekers6.484 -10,97%
Dagelijkse bezoekers rang52.2723.821
Dagelijks Webpagina Bekeken12.453 -13,15%
Dagelijkse pagina bezoekers rang82.7156.259
Pagina bezoek per gebruiker2,69 -2,54%
Inhoud

www.Planet.nl

Topics: Kpn Webmail, Hetnet Mail, Opties, en Beurzen Dalen In Bange Afwachting.

Leeftijd: Het domein is 17 jaar en 2 maanden oud.

De geschatte 7.090 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,69 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn planet.fr, planet.nl, planet49.com, planet49.nl.

LinksServer
Server locatie
Hn-plus
Amersfoort
Nederland
52.15, 5.38

Het wordt gehost in Hn-plus Amersfoort, met een Oracle-Application-Server-10g web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns13.kpn.net, en ns14.kpn.net. Het Planet.nl IP nummer is 213.75.28.140.

IP: 213.75.28.140

Web Server: Oracle-Application-Server-10g

Codering: utf-8

PING www. (213.75.28.140) 56(84) bytes of data.
64 bytes from redirect.kpn-is.nl (213.75.28.140): icmp_req=1 ttl=53 105 ms
64 bytes from redirect.kpn-is.nl (213.75.28.140): icmp_req=2 ttl=53 105 ms
64 bytes from redirect.kpn-is.nl (213.75.28.140): icmp_req=3 ttl=53 104 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.889/105.094/105.286/0.310 ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.889/105.094/105.286/0.310 ms

De laadtijd van de website is 1967 milliseconds, minder dan 69% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 105 ms.

Server setup
Date:--
Server:Oracle-Application-Server-10g (N;ecid=1349798498:10.68.86.14:22541:0:540,1)
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
X-Cache:MISS from www.kpnvandaag.nl
Transfer-Encoding:chunked