Partyflock.nl Ga naar website

Partyflock staat gerangschikt op 281 in Nederland. 'partyflock.'

281Rangschikking in Nederland

29.274Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's8.353.800
Maandelijkse bezoeken 639.995
Waarde per bezoeker€ 0,19
Geschatte waarde€ 304.732,58 *
Externe links2.829
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
281Nederland
81.667Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,60%1,80%
Nederland 28189,00%97,30%
Duitsland 81.6672,30%1,00%

Het is vooral populair in de landen, Duitsland & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Ijsselstein803.40%1.60%4.00
Den Bosch1093.80%1.50%3.30
Apeldoorn1403.20%5.00%13.00
Zoetermeer1493.40%14.10%34.00
Groningen3793.60%1.50%3.00
Haarlem3802.80%1.10%3.00
Amsterdam50010.00%18.10%15.00
Den Haag7503.40%0.50%1.30
Eindhoven10322.40%0.30%1.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd24.6006.891
Dagelijks Aantal Bezoekers10.486 -26,98%
Dagelijkse bezoekers rang31.6607.919
Dagelijks Webpagina Bekeken61.666 -44,39%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.4236.911
Pagina bezoek per gebruiker8,20 -23,84%
Inhoud

www.Partyflock.nl

Topics: Klein Scherm, Beveiligd, Google, Registreren, Overzicht, en Party Agenda.

Leeftijd: Het domein is 12 jaar en 5 maanden oud.

De geschatte 11.466 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 8,20 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn partyflight.nl, partyflirt.nl, partyfllock.nl, partyflock.nl.

LinksServer
Server locatie
Partyflock
Enschede
Nederland
52.22, 6.9

Het Partyflock.nl IP nummer is 217.114.110.226. Het wordt gehost in Partyflock Enschede, met een Apache/2 web-server. Z'n 2 naam-servers zijn adns1.virtu.nl, en adns2.virtu.nl.

IP: 217.114.110.226

Web Server: Apache/2

Codering: windows-1252

PING www. (217.114.110.226) 56(84) bytes of data.
64 bytes from git. (217.114.110.226): icmp_seq=1 ttl=53 105 ms
64 bytes from git. (217.114.110.226): icmp_seq=2 ttl=53 105 ms
64 bytes from git. (217.114.110.226): icmp_seq=3 ttl=53 106 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.984/106.317/106.984/0.541 ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.984/106.317/106.984/0.541 ms

De laadtijd van de website is 450 milliseconds, trager dan 94% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 105 ms.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Debian)
Cache-Control:private
X-ServerAddr:10.1.1.116
Vary:Cookie,Accept-Encoding
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=windows-1252