Nu.nl Ga naar website

Nu staat gerangschikt op 8 in Nederland. 'nu.nl | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl.'

8Rangschikking in Nederland

771Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's177.459.282
Maandelijkse bezoeken 20.345.518
Waarde per bezoeker€ 0,32
Geschatte waarde€ 9,67 Miljoen *
Externe links25.196
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
8Nederland
198België
1.114Zweden
1.515Thailand
1.975Spanje

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,40%8,10%
Nederland 888,90%85,20%
België 1982,20%2,20%
Zweden 1.1140,60%0,40%
Thailand 1.5150,50%0,90%
Spanje 1.9751,00%1,10%
Verenigd Koninkrijk 3.6960,70%0,80%
Duitsland 4.3421,00%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 24.8670,60%0,60%

De meeste bezoekers komen uit Verenigd Koninkrijk, Spanje, Thailand, Zweden, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Smilde10.20%0.30%5.00
Vuren10.10%0.20%9.00
Dokkum20.30%0.30%5.00
Noordwijkerhout20.70%0.70%4.70
Lieren20.20%0.40%8.00
Vlissingen20.20%0.10%2.40
Lekkerkerk20.10%0.10%3.90
Haarsteeg20.10%0.10%6.00
Aalsmeer30.30%0.50%8.00
Reusel30.30%0.10%2.20
Woerden30.50%0.70%6.10
Asperen30.10%0.10%2.30
Hengelo31.10%1.50%6.40
Barendrecht40.80%0.50%3.30
Riethoven40.20%0.20%4.50
Nigtevecht40.20%0.10%3.50
Hoek Van Holland40.30%0.70%13.00
Vierlingsbeek40.30%0.60%10.00
Hoofddorp40.20%0.30%7.00
Pijnacker40.20%0.20%3.80
Medemblik50.20%0.30%7.00
Zuid-scharwoude50.50%0.70%6.30
Eenrum50.10%0.10%3.70
Drachten50.50%0.50%4.70
Roden50.80%0.90%5.50
Berlicum50.40%0.70%9.00
Harderwijk50.30%0.80%12.00
Zwaag50.20%0.10%2.60
Dordrecht51.00%1.30%6.40
Beuningen51.00%2.30%11.50
Alphen50.90%1.80%9.70
Veldhoven50.80%0.80%5.00
Woudenberg50.20%0.20%3.80
Papendrecht50.60%0.70%5.10
Oud-beijerland50.20%0.30%6.00
Willemstad50.10%0.10%1.90
Haaksbergen60.10%0.40%11.00
Nieuw-vennep60.30%0.30%4.90
Bloemendaal60.30%0.20%2.50
Venlo60.20%0.10%3.10
Bruinisse60.10%0.20%6.00
Deurne60.30%0.20%4.10
Breukelen60.20%0.10%2.60
Steenbergen60.10%0.10%3.30
Eindhoven62.60%2.60%4.80
Utrecht64.00%3.70%4.30
Leiden61.70%1.50%4.10
Oss60.50%0.40%3.40
Waddinxveen60.40%0.40%5.30
Spijkenisse60.90%0.50%2.70
Houten60.50%0.30%2.50
Groningen62.20%2.20%4.60
Winterswijk70.10%0.10%3.10
Breda71.00%0.60%3.10
Maarsen70.40%0.20%2.80
Capelle70.50%0.50%4.10
Enschede70.80%1.20%6.70
Apeldoorn70.70%1.60%11.00
Vught70.30%0.30%4.40
Rhoon70.10%0.10%4.00
Rotterdam74.80%4.80%4.70
Den Haag72.60%2.60%4.80
Haarlem72.20%2.00%4.20
Steggerda70.10%0.10%3.80
Montfoort70.20%0.20%3.60
Wijchen70.40%0.40%4.20
Sprundel70.10%0.00%1.30
Ede80.20%0.20%4.00
Goirle80.20%0.20%4.30
Linne80.20%0.30%6.00
Almere81.20%1.20%4.90
Rossum80.10%0.10%5.00
Amsterdam812.70%10.40%3.85
Badhoevedorp80.30%0.20%2.90
Heemskerk80.30%0.60%8.00
Bergen Op Zoom80.40%0.50%6.40
Den Burg90.10%0.20%7.00
Gouda90.30%0.20%3.30
Amersfoort90.80%0.60%3.90
Meeden90.30%0.30%4.60
Scherpenzeel90.10%0.10%2.20
Tilburg90.90%0.80%4.40
Voerendaal90.20%0.20%4.30
Schiedam90.20%0.30%7.00
Amstelveen90.70%0.80%5.80
Uithoorn90.20%0.20%4.50
Den Bosch100.60%0.40%3.10
Zutphen100.50%0.30%3.00
Hilvarenbeek100.10%0.10%3.00
Noordwijk100.20%0.20%3.60
Warga100.10%0.10%2.60
Zoetermeer111.10%1.00%4.10
Rosmalen110.20%0.10%3.50
Schiphol110.20%0.10%1.90
Tegelen110.20%0.20%5.00
Zeewolde110.20%0.10%3.50
Nijmegen110.60%0.60%4.60
Driebergen110.10%0.10%6.00
Oldenzaal120.20%0.10%2.10
Meppel120.10%0.00%1.80
Heeze120.20%0.10%2.40
Hoorn120.40%0.30%3.70
Hoensbroek120.20%0.30%6.00
Diemen130.20%0.10%2.30
Bakhuizen130.10%0.00%1.90
Duiven130.30%0.30%4.60
Ridderkerk140.10%0.10%2.00
Hilversum140.60%0.50%3.90
Leerdam150.10%0.00%2.00
Kampen150.20%0.20%3.50
Geldrop150.20%0.20%4.40
Maastricht150.30%0.20%2.80
Leusden150.20%0.20%4.30
Laren150.30%0.30%4.50
Wassenaar160.10%0.10%2.40
Valkenswaard160.10%0.10%5.00
Heerlen160.10%0.20%8.00
Brummen170.10%0.10%3.00
Deventer170.10%0.20%6.00
Bergschenhoek170.10%0.10%5.00
Arnhem170.60%0.40%3.00
Norg170.20%0.10%3.00
Leiderdorp180.20%0.10%1.60
Oosterhout180.20%0.10%2.50
Zeist190.20%0.10%2.10
Ijsselstein190.30%0.30%4.60
Castricum200.20%0.10%2.60
Dorst210.20%0.10%2.90
Zevenaar220.20%0.00%1.40
De Bilt220.20%0.20%4.50
Alkmaar240.30%0.20%2.40
Delft260.50%0.30%3.00
Nootdorp260.20%0.10%2.60
Nieuwegein260.30%0.20%3.30
Doetinchem280.30%0.20%3.50
Oudkarspel290.10%0.00%1.00
Elst310.10%0.10%3.20
Zwolle320.40%0.20%2.10
Franeker320.20%0.00%1.20
Vlaardingen330.20%0.10%2.40
Coevorden330.20%0.10%3.00
Hardenberg330.10%0.00%1.50
Naarden330.10%0.00%1.20
Heemstede430.10%0.00%1.90
Purmerend520.10%0.10%2.40
Hoogeveen530.10%0.10%1.90
Leeuwarden1460.10%0.00%1.80
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd64848
Dagelijks Aantal Bezoekers343.898 -11,41%
Dagelijkse bezoekers rang68953
Dagelijks Webpagina Bekeken1.167.311 -10,15%
Dagelijkse pagina bezoekers rang74340
Pagina bezoek per gebruiker4,75+1,5%
Inhoud

www.Nu.nl

Topics: Nuzakelijk, Nusport, Nugeld, Nujij, Nupubliek, en Nuwerk.

Categorie: 'Nieuws en Media/Online'

Leeftijd: Het domein is 15 jaar en 11 maanden oud.

Gemiddeld worden er 4,75 pagina's bekeken door een geschatte 376.038 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn nu.com, nu.edu, nu.edu.bd, nu.edu.pk zijn.

LinksServer
Server locatie
Ilse Media Bv
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het heeft 3 DNS registraties, ns6.ilsemedia.net, ns7.ilsemedianet.nl, en ns8.ilsemedia.org. Z'n IP nummer is 62.69.179.15. Ilse Media Bv Amsterdam is de locatie van de Apache server.

IP: 62.69.179.15

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www-.gl.sanomaservices.nl (62.69.166.18) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 62.69.166.18: icmp_req=1 ttl=239 164 ms
64 bytes from 62.69.166.18: icmp_req=2 ttl=239 164 ms
64 bytes from 62.69.166.18: icmp_req=3 ttl=239 164 ms
--- www-.gl.sanomaservices.nl ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.556/164.732/164.954/0.497 ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.556/164.732/164.954/0.497 ms

Het resultaat van 164 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2637 milliseconds. Dit is sneller dan 82% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Server:Apache
Vary:Host
Last-Modified:--
Cache-Control:max-age=60
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
P3P:--
Content-Length:82610
Date:--
X-Varnish:44385759 44385147
Age:2
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache-Hits:62
X-Id:ilsia634
Via:1.1 ilsia762.ixs