Nos.nl Ga naar website

Nos staat gerangschikt op 20 in Nederland. 'NOS.nl - Nieuws, Sport en Evenementen op Radio, TV en Internet | Nederlandse Omroep Stichting.'

20Rangschikking in Nederland

2.635Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's41.769.000
Maandelijkse bezoeken 8.095.509
Waarde per bezoeker€ 0,20
Geschatte waarde€ 3,84 Miljoen *
Externe links19.431
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
20Nederland
373België
2.546Spanje
8.921Verenigd Koninkrijk
9.571Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,30%3,10%
Nederland 2086,00%81,60%
België 3733,50%7,40%
Spanje 2.5462,40%3,60%
Verenigd Koninkrijk 8.9211,10%1,20%
Frankrijk 9.5711,10%1,30%
Duitsland 12.9581,40%0,80%
Verenigde Staten van Amerika 40.4001,20%1,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Frankrijk, Verenigd Koninkrijk, Spanje, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Westerhoven20.20%0.50%7.00
Hoogkarspel40.20%0.10%1.50
Gemert50.40%0.80%6.00
Hulst50.30%0.10%1.10
Schapershoek60.30%0.10%1.00
Sittard71.10%8.10%24.00
Spijkenisse82.10%3.10%5.00
Warga80.50%0.30%2.00
Medemblik80.90%0.30%1.10
Harderwijk80.90%1.80%6.40
Hoogland90.90%2.20%8.00
Riethoven110.30%0.20%2.00
Berg En Dal120.20%0.30%4.00
Barneveld120.60%0.60%3.10
Den Burg120.40%1.00%8.00
Smilde130.30%0.10%1.10
Sassenheim130.30%0.30%3.40
Groningen132.80%4.30%5.30
Badhoevedorp140.50%0.80%5.00
Leiden141.90%1.60%2.80
Echtenerbrug150.30%0.20%2.00
Oud-beijerland150.40%0.50%3.70
Amersfoort161.70%1.70%3.50
Heemskerk170.90%0.30%1.00
Oss180.90%0.30%1.00
Wijk Bij Duurstede190.30%0.20%2.00
Heeze200.80%0.20%1.00
Utrecht212.70%4.00%5.00
Beuningen210.90%0.90%3.20
Zevenaar210.50%0.20%1.40
Helmond220.40%1.10%9.00
Amsterdam2211.60%12.10%3.50
Bloemendaal220.30%0.20%2.20
Aalsmeer220.30%0.80%9.00
Nijmegen241.20%0.80%2.40
Almere251.30%0.90%2.40
Alphen281.00%0.60%1.90
Zoetermeer281.50%1.40%3.20
Berlicum290.50%0.50%3.10
Drachten290.70%0.30%1.40
Schiphol300.40%0.20%1.70
Montfoort300.30%0.10%1.30
Uithoorn310.20%0.10%2.00
Apeldoorn311.00%0.80%2.80
Laren320.40%0.20%2.00
Gouda320.50%0.40%2.90
Zeewolde330.20%0.10%1.90
Bergschenhoek340.20%0.10%1.20
Roermond340.30%0.40%5.00
De Bilt340.40%0.40%3.30
Bussum350.60%0.30%1.80
Eindhoven352.00%1.50%2.50
Woerden360.40%0.20%2.20
Hoogeveen370.60%0.40%2.10
Breda371.00%0.60%2.10
Dordrecht370.70%0.60%2.80
Hilversum390.70%0.50%2.30
Amstelveen401.20%0.40%1.00
Rotterdam412.80%2.00%2.40
Houten420.40%0.20%2.20
Oegstgeest420.20%0.10%2.10
Tegelen430.20%0.10%1.20
Osdorp430.20%0.10%1.20
Norg440.20%0.10%1.80
Noordwijk440.30%0.20%1.80
Den Haag471.50%1.70%3.90
Papendrecht480.50%0.30%2.10
Veldhoven540.60%0.40%2.10
Zwolle560.80%0.30%1.40
Delft571.00%0.60%2.00
Hardenberg590.20%0.10%2.20
Wijchen630.20%0.20%4.00
Tilburg650.90%0.50%1.70
Arnhem670.70%0.60%2.70
Diemen710.20%0.10%1.30
Haarlem740.90%0.80%2.90
Maastricht750.30%0.20%3.00
Huizen750.20%0.10%1.50
Zutphen810.30%0.20%2.20
Nieuwegein840.30%0.30%3.50
Kampen840.20%0.10%2.00
Den Bosch850.40%0.20%1.90
Hoorn920.20%0.10%1.80
Vlaardingen930.20%0.10%1.70
Ijsselstein950.30%0.10%1.50
Capelle1060.30%0.10%1.20
Doetinchem1320.20%0.10%1.70
Hengelo2170.30%0.10%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.214 -252
Dagelijks Aantal Bezoekers125.190+8%
Dagelijkse bezoekers rang2.146 -266
Dagelijks Webpagina Bekeken305.181+0,8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.158 -189
Pagina bezoek per gebruiker3,41 -6,58%
Inhoud

www.Nos.nl

Topics: Inhoud, Weer, Filemeldingen, en Weblogs.

Categorie: 'Omroepen/Nederland'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 11 maanden oud.

136.890 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,41 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn nos-turnen.nl, nos.nl, nosa.nl, nosbjournaal.blogspot.com.

LinksServer
Server locatie
Publieke Omroep Nederland
Hilversum
Nederland
52.23, 5.18

Z'n 2 naam-servers zijn robin.omroep.nl, en minnie.omroep.nl. Het wordt gehost in Publieke Omroep Nederland Hilversum, met een Apache/2 web-server. Het Nos.nl IP nummer is 145.58.28.94.

IP: 145.58.28.94

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

De server is sneller dan 85% van opgemeten websites, op 697 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix)
Last-Modified:--
ETag:"172f62e-7068-4cba71fe412cf"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:28776
Cache-Control:max-age=60, public
Expires:--
Vary:Accept-Encoding
X-ProxyInstancename:nos1i
Content-Type:text/html