Nespresso.com Ga naar website >>

Nespresso staat gerangschikt op 1.615 in Nederland. 'Nestlé Nespresso: The Art of Espresso, Exclusive Coffee Machines, the Premium Blends, the Accessories and Our Unique Club.'

1.615Rangschikking in Nederland

9.234Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.169.900
Maandelijkse bezoeken 736.819
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 350.680,56 *
Externe links10.706
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
584Luxemburg
662Zwitserland
827Oostenrijk
1.255Frankrijk
1.480Portugal

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,00%5,40%
Luxemburg 5840,90%1,80%
Zwitserland 6624,20%3,70%
Oostenrijk 8274,20%4,70%
Frankrijk 1.25518,60%15,00%
Portugal 1.4802,40%2,00%
Nederland 1.6154,60%4,70%
Noorwegen 1.8052,00%1,70%
Spanje 2.0997,20%7,00%
Denemarken 2.1241,60%1,00%
België 2.4242,20%1,60%
Duitsland 2.77010,80%10,80%
Verenigd Koninkrijk 3.0846,40%7,00%
Australië 3.1392,60%2,50%
Hongarije 4.0920,60%0,70%
Italië 4.5302,50%2,40%
Zweden 5.7190,80%1,30%
South Africa 6.7561,10%0,30%
Brazilië 7.3572,80%3,00%
Tsjechische Republiek 7.7070,60%0,30%
Canada 7.8341,60%2,50%
Taiwan 8.3650,60%0,20%
Argentinië 9.6460,50%0,50%
Griekenland 11.5730,60%0,10%
Japan 12.7212,90%4,30%
Verenigde Staten van Amerika 12.8407,50%13,30%
Mexico 13.0861,00%0,50%
Rusland 15.2802,50%1,60%
China 113.3720,60%0,20%

Het is vooral populair in de landen, Nederland, Portugal, Frankrijk, Oostenrijk, Zwitserland & Luxemburg.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam21470.80%0.80%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.760732
Dagelijks Aantal Bezoekers35.096 -12,04%
Dagelijkse bezoekers rang9.023860
Dagelijks Webpagina Bekeken149.290 -11,07%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.655475
Pagina bezoek per gebruiker5,98+1%
Inhoud

www.Nespresso.com

Topics: ---------------------------, A World Of Services, Business Enquiries, Coffee Culture, en New Citiz Coffee Machines.

Leeftijd: Het ging live op 01-02-1999, waardoor het nu 15 jaar, 2 maanden oud is.

De geschatte 38.376 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 5,98 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn nespresso-cups.nl, nespresso-pro.gr, nespresso-pro.nl, nespresso-us.com.

LinksServer
Server locatie
Akamai Technologies Inc.
Massachusetts
Cambridge
Verenigde Staten van Amerika
42.3933, -71.1333

Het wordt gehost in Akamai Technologies Inc (Massachusetts, Cambridge,) met een Apache web-server. ns1.nespresso.com, en ns2.nespresso.com zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n IP nummer is 184.30.7.215.

IP: 184.30.7.215

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING e1891.dscb.akamaiedge.net (23.56.119.215) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=1 ttl=57 50.6 ms
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=2 ttl=57 42.0 ms
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=3 ttl=57 41.2 ms
--- e1891.dscb.akamaiedge.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.261/44.651/50.667/4.268 ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.261/44.651/50.667/4.268 ms

De laadtijd van de website is 1370 milliseconds, trager dan 52% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 50.6 ms.

Server setup
Server:Apache
X-Served-By:CH/Bu/003
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Content-Length:23017
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--