Nationalevacaturebank.nl Ga naar website

Nationalevacaturebank staat gerangschikt op 257 in Nederland. 'De vacaturesite met vacatures, banen, stages en bijbanen - NationaleVacaturebank.nl.'

257Rangschikking in Nederland

32.113Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's7.572.474
Maandelijkse bezoeken 1.068.307
Waarde per bezoeker€ 0,16
Geschatte waarde€ 508.332,59 *
Externe links2.155
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
257Nederland
92.045Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,90%2,60%
Nederland 25792,60%95,80%
Duitsland 92.0451,50%1,60%

De meeste bezoekers komen uit Duitsland & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zwanenburg102.10%2.10%6.00
Bergen152.30%0.60%1.50
Klaaswaal174.40%0.70%1.00
Huizen482.10%1.80%5.00
Spijkenisse754.30%4.50%6.00
Groningen1775.30%7.00%8.00
Amstelveen3252.30%0.90%2.30
Zoetermeer3572.80%0.80%1.70
Rotterdam4225.80%4.60%5.00
Utrecht4483.00%4.10%8.00
Amsterdam54910.30%11.50%6.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd26.986 -3.269
Dagelijks Aantal Bezoekers9.416+2%
Dagelijkse bezoekers rang35.211 -1.909
Dagelijks Webpagina Bekeken58.816+26%
Dagelijkse pagina bezoekers rang17.197 -5.704
Pagina bezoek per gebruiker8,70+23%
Inhoud

www.Nationalevacaturebank.nl

Topics: Registreren, Voor Werkgevers, Vacatures, en Plaats Je Cv.

Leeftijd: Het domein is 14 jaar en 0 maanden oud.

Gemiddeld worden er 8,70 pagina's bekeken door een geschatte 10.296 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn nationalevacaturbank.nl, nationalevacature.nl, nationalevacatureban.nl, nationalevacaturebank.nl.

LinksServer
Server locatie
Assigned To Customer 2868
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.8-ZS5.5.0 ZendServer/5.0. Het heeft 3 DNS registraties, ns2.persgroep-ops.net, ns3.persgroep-ops.net, en ns1.persgroep-ops.net. Assigned To Customer 2868 Amsterdam is de locatie van de Apache server.

IP: 87.233.225.133

Aangedreven door: PHP/5.3.8-ZS5.5.0 ZendServer/5.0

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www. (87.233.225.133) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www.abonneren.nl (87.233.225.133): icmp_req=1 ttl=53 108 ms
64 bytes from www.abonneren.nl (87.233.225.133): icmp_req=2 ttl=53 115 ms
64 bytes from www.abonneren.nl (87.233.225.133): icmp_req=3 ttl=53 111 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 108.241/111.542/115.024/2.798 ms
rtt min/avg/max/mdev = 108.241/111.542/115.024/2.798 ms

Het resultaat van 108 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 986 milliseconds. Dit is trager dan 70% van de gemeten websites.

Server setup
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.3.8-ZS5.5.0 ZendServer/5.0
P3P:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:max-age=0, no-store, no-cache, must-revalidate
Pragma:no-cache
Content-Location:/
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html
X-Cacheable:NO:Not Cacheable
Content-Length:53903
Date:--
X-Varnish:1600282029
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Varnish-Cache:MISS