Movie2k.com Ga naar website

Movie2k staat gerangschikt op 524 in Nederland. 'Watch movies online for free movie download at movie2k.to.'

524Rangschikking in Nederland

424Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's178.304.490
Maandelijkse bezoeken 7.753.444
Waarde per bezoeker€ 0,00
Geschatte waarde€ 3,68 Miljoen *
Externe links5.586
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
43Duitsland
44Oostenrijk
65Zwitserland
76Filippijnen
117Pakistan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,10%13,70%
Duitsland 4332,80%34,80%
Oostenrijk 444,30%3,90%
Zwitserland 652,50%2,90%
Filippijnen 763,00%2,80%
Pakistan 1173,40%4,10%
Verenigde Arabische Emiraten 1690,70%0,60%
Bangladesh 1701,00%1,10%
Verenigd Koninkrijk 3264,20%3,60%
Singapore 3860,50%0,60%
Canada 3962,40%1,70%
Verenigde Staten van Amerika 43118,50%17,00%
South Africa 4660,60%0,60%
Korea 5201,40%1,30%
Nederland 5240,90%0,80%
Indië 5366,30%5,60%
Australië 5630,90%0,80%
Thailand 8790,60%0,40%
Mexico 9800,80%0,70%
Indonesië 1.2120,60%0,40%
Spanje 1.2270,90%1,10%
Frankrijk 1.5851,00%1,20%
Italië 1.9430,50%0,30%

Verenigde Arabische Emiraten, Pakistan, Filippijnen, Zwitserland, Oostenrijk & Duitsland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam3090.30%0.20%5.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd356 -91
Dagelijks Aantal Bezoekers526.226+15,1%
Dagelijkse bezoekers rang413 -114
Dagelijks Webpagina Bekeken2.808.749+20,1%
Dagelijkse pagina bezoekers rang309 -86
Pagina bezoek per gebruiker7,47+4,3%
Inhoud

www.Movie2k.com

Topics: Movies, Cinema Movies, All Movies, Genres, en Tv Shows.

De site heeft ongeveer 575.406 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 7,47 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn movie25.so, movie2k-movies.blogspot.com, movie2k.biz, movie2k.co.

LinksServer
Server locatie
Servers Hosting In Dimitrie Pompeiu 9-9a Building 24 Bucharest
Bucharest
Roemenië
44.43, 26.1

Het heeft 7 Naam-servers, waaronder pns1.cloudns.net, ns2.cloudns.net, en ns3.cloudns.net. Het wordt gehost in Servers Hosting In Dimitrie Pompeiu 9-9a Building 24 Bucharest Bucharest, met een nginx/0 web-server. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.5-1ubuntu7.2ppa1~maverick.

IP: 109.163.226.248

Aangedreven door: PHP/5.3.5-1ubuntu7.2ppa1~maverick

Web Server: nginx/0

Codering: utf-8

PING www. (109.163.226.243) 56(84) bytes of data.
64 bytes from lh17934.voxility.net (109.163.226.243): icmp_req=1 ttl=52 141 ms
64 bytes from lh17934.voxility.net (109.163.226.243): icmp_req=2 ttl=52 141 ms
64 bytes from lh17934.voxility.net (109.163.226.243): icmp_req=3 ttl=52 141 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.407/141.453/141.491/0.034 ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.407/141.453/141.491/0.034 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 141 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1274 milliseconds.

Server setup
Server:nginx/0.7.67
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.5-1ubuntu7.2ppa1~maverick
Set-Cookie:--
From-Cache:local