Lyricsmania.com Ga naar website

Lyricsmania staat gerangschikt op 8.162 in Nederland. 'Lyrics Mania.'

8.162Rangschikking in Nederland

7.725Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.756.753
Maandelijkse bezoeken 904.037
Waarde per bezoeker€ 0,00
Geschatte waarde€ 430.293,57 *
Externe links6.000
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
866Madagascar
2.931Filippijnen
2.989Italië
3.110Mexico
3.196Roemenië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,40%11,70%
Madagascar 8660,50%1,40%
Filippijnen 2.9311,80%1,50%
Italië 2.9894,20%4,20%
Mexico 3.1103,90%3,80%
Roemenië 3.1961,40%1,20%
Nigeria 3.3470,80%1,80%
Ierland 3.3920,90%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 3.78429,60%33,00%
Spanje 4.0433,50%4,80%
Griekenland 4.2211,20%1,00%
Colombia 4.4070,90%0,70%
Indonesië 4.5462,20%2,00%
Frankrijk 5.0614,80%5,10%
Canada 5.1032,90%2,50%
Oostenrijk 5.4341,00%0,90%
België 5.6760,90%1,00%
South Africa 5.7691,00%1,00%
Verenigd Koninkrijk 6.0683,90%3,50%
Argentinië 6.2140,90%0,80%
Duitsland 7.1385,10%4,00%
Turkije 8.2281,20%1,10%
Australië 8.2401,20%1,20%
Nederland 8.1621,20%1,30%
Zweden 9.2090,70%0,50%
Maleisië 10.5450,50%0,50%
Oekraïne 13.2860,50%0,40%
Brazilië 13.9521,70%1,40%
Indië 19.6064,30%3,40%
Polen 19.7850,70%0,60%
Pakistan 21.3690,60%0,50%
Rusland 21.5131,60%1,90%
Japan 45.9200,90%0,60%

De meeste bezoekers komen uit Nigeria, Roemenië, Mexico, Italië, Filippijnen & Madagascar.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6.4921.442
Dagelijks Aantal Bezoekers62.916 -22,85%
Dagelijkse bezoekers rang4.6491.043
Dagelijks Webpagina Bekeken64.967 -22,63%
Dagelijkse pagina bezoekers rang15.5112.901
Pagina bezoek per gebruiker1,440%
Inhoud

www.Lyricsmania.com

Topics: Lyrics, Dance Lyrics, Soundtrack Lyrics, en Compilation Lyrics.

Categorie: 'Music/Lyrics'

Leeftijd: Het domein is 12 jaar en 0 maanden oud.

Gemiddeld worden er 1,44 pagina's bekeken door een geschatte 68.796 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn lyricsfreak.com, lyricskeeper.nl, lyricskid.us, lyricsmania.com.

LinksServer
Server locatie
Iweb Dedicated Ne
Quebec
Canada
59.623325, -96.152344

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.17. Het wordt gehost in Iweb Dedicated Ne Quebec, met een Apache/2 web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns2.active-dns.com, en ns1.active-dns.com.

IP: 184.107.73.132

Aangedreven door: PHP/5.2.17

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING www. (184.107.73.132) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=1 ttl=53 41.2 ms
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=2 ttl=53 41.1 ms
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=3 ttl=53 41.2 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.164/41.243/41.288/0.241 ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.164/41.243/41.288/0.241 ms

Het resultaat van 41.2 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2789 milliseconds. Dit is sneller dan 84% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635
X-Powered-By:PHP/5.2.17
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html