Lg.com Ga naar website

Lg staat gerangschikt op 2.698 in Nederland. 'LG Electronics: Consumer Electronics & Appliances from LG | LG USA.'

2.698Rangschikking in Nederland

2.359Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's19.122.642
Maandelijkse bezoeken 2.170.692
Waarde per bezoeker€ 0,19
Geschatte waarde€ 1,03 Miljoen *
Externe links43.441
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
940Griekenland
1.022Filippijnen
1.060Peru
1.086Indië
1.172Nigeria

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,00%9,40%
Griekenland 9401,30%2,40%
Filippijnen 1.0220,90%3,30%
Peru 1.0600,90%0,50%
Indië 1.08614,90%14,70%
Nigeria 1.1721,10%0,80%
Mexico 1.2503,10%3,10%
Colombia 1.3450,80%0,80%
Iran 1.3522,40%2,70%
Oekraïne 1.3551,20%1,30%
Indonesië 1.4251,80%2,70%
Turkije 1.4812,30%2,00%
South Africa 1.5371,00%1,00%
Portugal 1.6750,70%0,80%
Korea 1.7221,90%2,30%
Argentinië 1.7481,00%0,80%
Italië 1.7802,30%2,50%
Vietnam 1.8150,70%0,60%
Chili 1.8450,50%0,40%
Rusland 1.8615,30%5,40%
Hong Kong 1.9320,60%0,70%
Spanje 1.9812,70%2,60%
Hongarije 2.0580,50%0,30%
Duitsland 2.0635,10%5,40%
Venezuela 2.0970,60%0,40%
Verenigd Koninkrijk 2.2463,10%3,30%
Roemenië 2.3580,60%0,50%
Canada 2.4321,90%1,80%
Australië 2.6251,20%0,90%
Saoedi-Arabië 2.6570,60%0,70%
Nederland 2.6981,00%1,20%
Verenigde Staten van Amerika 2.81314,80%12,10%
Thailand 2.8620,90%0,90%
Polen 2.8831,30%1,40%
Oostenrijk 2.9720,50%0,50%
Pakistan 3.3030,90%0,90%
Frankrijk 4.0592,20%1,70%
Japan 4.6792,90%3,60%
Brazilië 8.9471,00%0,60%
China 9.7902,30%2,70%

Mexico, Nigeria, Indië, Peru, Filippijnen & Griekenland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam17820.30%0.30%3.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.982153
Dagelijks Aantal Bezoekers141.026 -7,71%
Dagelijkse bezoekers rang1.902102
Dagelijks Webpagina Bekeken327.387 -15,20%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.944349
Pagina bezoek per gebruiker3,25 -8,19%
Inhoud

www.Lg.com

Topics: Mylg, Cell Phones, All Phones, Android Phones, en Smartphones.

Categorie: 'Consumer Goods and Services/Electronics' & 'Engineering/Industrial'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 10 maanden oud.

De site heeft ongeveer 154.206 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 3,25 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn lg-xmas.nl, lg-zandloper.nl, lg-zonnepanelen-kopen.nl, lg.com.

LinksServer
Server locatie
Cdnetworks Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Z'n 2 naam-servers zijn prmns.lg.co.kr, en secns.lg.co.kr. Het wordt gehost in Cdnetworks Inc. California, met een Apache web-server. De omgeving van de programmeertaal is Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1.

IP: 174.35.32.142

Aangedreven door: Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www..usgcac.cdnetworks.net (174.35.9.2) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 174.35.9.2: icmp_seq=1 ttl=51 44.9 ms
64 bytes from 174.35.9.2: icmp_seq=2 ttl=51 44.9 ms
64 bytes from 174.35.9.2: icmp_seq=3 ttl=51 44.9 ms
--- www..usgcac.cdnetworks.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 44.993/44.993/44.994/0.173 ms
rtt min/avg/max/mdev = 44.993/44.993/44.994/0.173 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 44.9 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 2013 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1
Cache-Control:no-cache
Expires:--
Pragma:no-cache;
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--
Via:1.1 s2-kt10-sel (jaguar/3.0-11), 1.1 uslt02slh007 (jaguar/3.0-11)
Cache Result : -