Leeuwardercourant.nl Ga naar website

Leeuwardercourant staat gerangschikt op 95 in Nederland. 'Laatste nieuws uit Friesland - Leeuwarder Courant.'

95Rangschikking in Nederland

15.151Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.636.352
Maandelijkse bezoeken 1.048.558
Waarde per bezoeker€ 0,26
Geschatte waarde€ 498.890,61 *
Externe links9.242
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
95Nederland
5.535Griekenland
10.275België
24.824Duitsland
103.117Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,60%0,80%
Nederland 9591,80%93,20%
Griekenland 5.5351,30%1,80%
België 10.2751,10%0,40%
Duitsland 24.8242,40%2,50%
Verenigd Koninkrijk 103.1170,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 136.6561,30%1,10%

De meeste bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, België, Griekenland & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Boxmeer22.70%3.40%4.50
Smilde22.60%5.20%7.00
Heemskerk63.40%18.10%19.00
Oudkarspel93.50%1.00%1.00
Weert102.60%1.70%2.30
Osdorp121.10%5.60%18.00
Norg152.80%2.00%2.60
Roden183.10%1.90%2.20
Hoogeveen183.20%3.00%3.40
Leiden275.70%3.90%2.50
Leiderdorp291.10%0.70%2.20
Bussum372.10%1.20%2.10
Groningen386.30%4.90%2.80
Alphen422.10%2.40%4.10
Papendrecht422.30%1.30%2.10
Zoetermeer433.60%6.50%6.50
Sneek520.70%0.40%2.20
Nieuwegein531.60%3.70%8.00
Purmerend621.10%0.60%2.10
Haarlem713.20%3.70%4.30
Arnhem912.40%1.50%2.30
Hilversum1280.80%0.90%4.00
Maastricht1311.00%0.40%1.50
Amstelveen2570.70%1.10%5.00
Almere4510.70%0.20%1.20
Den Haag5221.20%0.70%2.00
Breda5580.60%0.20%1.00
Amsterdam6134.20%2.60%2.30
Utrecht9920.80%0.30%1.50
Rotterdam15500.80%0.30%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.732 -1.781
Dagelijks Aantal Bezoekers25.466+4%
Dagelijkse bezoekers rang12.547 -1.218
Dagelijks Webpagina Bekeken59.716+19%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.943 -4.531
Pagina bezoek per gebruiker3,28+15%
Inhoud

www.Leeuwardercourant.nl

Topics: Ipad App, Tickets, Webshop, Registreren, Google, en Voorpagina.

Categorie: 'Gemeenten/Leiden' & 'Gemeenten/Haarlem'

Leeftijd: Het domein is 12 jaar en 7 maanden oud.

Gemiddeld worden er 3,28 pagina's bekeken door een geschatte 27.846 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn leeuwarderbc.nl, leeuwarderbioscopen.nl, leeuwarderbraderie.nl, leeuwardercorant.nl.

LinksServer
Server locatie
Ipv4 Network For Customer Vips
Ede
Nederland
52.03, 5.67

Het Leeuwardercourant.nl IP nummer is 213.136.31.225. Z'n 3 naam-servers zijn nsauth2.bit.nl, nsauth1.bit.nl, en nsauth3.bit.org. Ipv4 Network For Customer Vips Ede is de locatie van de Apache-Coyote/1 server.

IP: 213.136.31.225

Web Server: Apache-Coyote/1

Codering: utf-8

PING dagbladen.ndcvbk.nl (213.136.31.225) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=1 ttl=246 118 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=2 ttl=246 118 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=2 ttl=246 118 ms

Het resultaat van 118 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2043 milliseconds. Dit is sneller dan 71% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
X-CookieMagic: - / - GET
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:784656558 784616453
Age:217
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
P3P:--
X-Served-By:170
X-Backend:lc
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:72
Set-Cookie:--