Kpnvandaag.nl Ga naar website

Kpnvandaag staat gerangschikt op 728 in Nederland. 'KPN Vandaag.'

728Rangschikking in Nederland

86.716Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's851.351
Maandelijkse bezoeken 604.446
Waarde per bezoeker€ 0,37
Geschatte waarde€ 287.890,43 *
Externe links653
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
728Nederland
109.066Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,30%5,00%
Nederland 72891,60%92,00%
Duitsland 109.0663,10%3,00%

Duitsland & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Lunteren29.30%8.90%1.00
Bergambacht22.90%2.80%1.00
Huizen2113.20%12.60%1.00
Amersfoort5415.80%15.10%1.00
Hoogeveen1293.40%3.30%1.00
Rotterdam33415.40%14.70%1.00
Utrecht6925.10%4.90%1.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd72.87115.632
Dagelijks Aantal Bezoekers6.848 -25,82%
Dagelijkse bezoekers rang49.43311.852
Dagelijks Webpagina Bekeken5.101 -25,67%
Dagelijkse pagina bezoekers rang188.54034.321
Pagina bezoek per gebruiker1,030%
Inhoud

www.Kpnvandaag.nl

Topics: Kpn Webmail, Hetnet Mail, Opties, Vervroegde Verkiezingen In Israël, en Barcelona Twee Duels Zonder Busquets.

Categorie: 'Op het Web/Webportalen'

De site heeft ongeveer 7.488 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 1,03 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn kpnvandaag.nl, kpnxchange.com, kpnzakelijk.com, kpoplyrics.net.

LinksServer
Server locatie
Kpn Segment Zm Neon
Aalsmeer
Nederland
52.27, 4.77

Z'n IP nummer is 62.12.14.86. Het wordt gehost in Kpn Segment Zm Neon Aalsmeer, met een Oracle-Application-Server-10g web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns13.kpn.net, en ns14.kpn.net.

IP: 62.12.14.86

Web Server: Oracle-Application-Server-10g

Codering: utf-8

PING (62.12.14.86) 56(84) bytes of data.
64 bytes from static.kpn.net (62.12.14.86): icmp_seq=1 ttl=116 108 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.12.14.86): icmp_seq=2 ttl=116 108 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.12.14.86): icmp_seq=3 ttl=116 107 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.984/108.650/108.983/0.470 ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.984/108.650/108.983/0.470 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 108 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 47 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Oracle-Application-Server-10g (N;ecid=1349811474:10.68.85.19:16763:0:1394,1)
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
X-Cache:MISS from
Transfer-Encoding:chunked