Jetairfly.com Ga naar website >>

Jetairfly staat gerangschikt op 13.700 in Nederland. 'Cheap tickets :: Jetairfly.com : Home.'

13.700Rangschikking in Nederland

52.709Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's876.960
Maandelijkse bezoeken 123.147
Waarde per bezoeker€ 0,11
Geschatte waarde€ 59.098,28 *
Externe links2.917
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
469België
2.930Marokko
10.475Algerije
12.870Mexico
13.700Nederland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen7,80%10,70%
België 46960,80%54,20%
Marokko 2.9303,90%3,70%
Algerije 10.4751,50%2,00%
Mexico 12.8705,90%9,20%
Nederland 13.7005,20%6,20%
Frankrijk 21.6229,80%8,50%
Griekenland 24.1111,30%1,10%
Spanje 32.8213,80%4,40%

De meeste bezoekers komen uit Frankrijk, Nederland, Mexico, Algerije, Marokko, België.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd44.2931.667
Dagelijks Aantal Bezoekers7.704 -6,63%
Dagelijkse bezoekers rang44.2721.496
Dagelijks Webpagina Bekeken17.405 -8,43%
Dagelijkse pagina bezoekers rang59.9152.377
Pagina bezoek per gebruiker3,20 -2,15%
Inhoud

www.Jetairfly.com

Leeftijd: Het ging live op 17-02-2005, waardoor het nu 9 jaar, 2 maanden oud is.

Gemiddeld worden er 3,20 pagina's bekeken door een geschatte 8.424 dagelijkse bezoekers.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn jetaircenter.eu, jetaircentersintniklaas.be, jetaircenterveurne.be, jetairequipment.nl.

LinksServer
Server locatie
Jetair
Oostende
België
51.22, 2.92

Er zijn 3 Naam-servers, ns2.domaindiscount24.net, ns3.domaindiscount24.net, en ns1.domaindiscount24.net. Z'n IP nummer is 194.78.34.76. Het wordt gehost in Jetair Oostende, met een Apache web-server.

IP: 194.78.34.76

Web Server: Apache

Codering: iso-8859-1

Z'n gemiddelde laadtijd is 1536 milliseconds, wat sneller is dan 45% van de websites wereldwijd.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1
Set-Cookie:--