Isbank.com.tr Ga naar website

Isbank staat gerangschikt op 28.117 in Nederland. 'Türkiye İş Bankası.'

28.117Rangschikking in Nederland

3.982Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's14.875.529
Maandelijkse bezoeken 1.207.259
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 574.396,02 *
Externe links7.690
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
42Turkije
1.158Kazachstan
1.215Azerbeidzjan
21.517Duitsland
39.710China

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,00%3,60%
Turkije 4290,20%90,60%
Kazachstan 1.1581,30%1,40%
Azerbeidzjan 1.2151,40%1,00%
Duitsland 21.5171,00%0,60%
China 39.7100,80%1,20%
Verenigde Staten van Amerika 44.1561,20%1,50%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, China, Duitsland, Azerbeidzjan, Kazachstan & Turkije.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.346 -392
Dagelijks Aantal Bezoekers80.464+6,3%
Dagelijkse bezoekers rang3.564 -383
Dagelijks Webpagina Bekeken242.165+5,8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.007 -428
Pagina bezoek per gebruiker4,21 -0,47%
Inhoud

www.Isbank.com.tr

Topics: Şube, Bankamatiklerimiz, Sosyal Medyadaİş Bankası, Yatirimci İlİŞkİlerİ, Bİzİ Taniyin, en Gİzlİlİk Polİtİkamiz.

Categorie: 'Middle East/Turkey' & 'Bankacılık Hizmetleri/Bankalar'

De geschatte 87.984 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,21 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn isb.nl, isb2004.nl, isb4europ.com, isbank.co.uk.

LinksServer
Server locatie
T. Is Bankasi
Istanbul
Turkije
41.02, 28.96

De server wordt gehost door T. Is Bankasi Istanbul. Z'n IP nummer is 213.161.144.97. Z'n 3 naam-servers zijn ns2.is.net.tr, ns3.is.net.tr, en ns1.is.net.tr.

IP: 213.161.144.97

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1381 milliseconds, minder dan 51% van andere opgemeten websites.

Server setup
Cache-Control:public, max-age=219
Content-Length:28046
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Last-Modified:--
Vary:*, Accept-Encoding, User-Agent
Date:--