Gaspedaal.nl Ga naar website

Gaspedaal staat gerangschikt op 456 in Nederland. 'GasPedaal.nl - Auto / occasions zoeken in alle autosites tegelijk.'

456Rangschikking in Nederland

45.194Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.874.688
Maandelijkse bezoeken 1.169.555
Waarde per bezoeker€ 0,18
Geschatte waarde€ 556.525,87 *
Externe links882
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
456Nederland
976Libië
14.617Polen
85.056Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,00%1,60%
Nederland 45685,10%80,40%
Libië 9764,80%8,10%
Polen 14.6175,00%5,40%
Duitsland 85.0562,10%4,40%

Het is vooral populair in de landen, Duitsland, Polen, Libië & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Oud-beijerland107.60%11.70%10.00
Barendrecht574.70%4.00%5.00
Amstelveen886.30%7.90%8.00
Haarlem1767.10%4.60%4.20
Utrecht3964.50%6.70%10.00
Den Haag4553.90%5.90%10.00
Rotterdam5696.30%4.50%5.00
Amsterdam12398.00%7.00%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd37.9783.378
Dagelijks Aantal Bezoekers7.490 -12,62%
Dagelijkse bezoekers rang45.7254.560
Dagelijks Webpagina Bekeken33.159 -8,42%
Dagelijkse pagina bezoekers rang30.6281.100
Pagina bezoek per gebruiker6,30+5%
Inhoud

www.Gaspedaal.nl

Topics: Registreren, Autosites, Tweedehands, Autoinfo, en Actueel.

De geschatte 8.190 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 6,30 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn gasparone.nl, gaspas.nl, gaspatroon.nl, gaspedaal.mobi zijn.

LinksServer
Server locatie
Yourhosting B.v.
Alkmaar
Nederland
52.63, 4.75

Het wordt gehost in Yourhosting B.v. Alkmaar, met een Apache/2 web-server. dns-3.marktplaza.nl, dns-1.marktplaza.nl, en dns-2.marktplaza.nl zijn z'n DNS Naam-servers. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.16.

IP: 85.158.203.81

Aangedreven door: PHP/5.3.16

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING www. (85.158.203.81) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (85.158.203.81): icmp_req=1 ttl=54 105 ms
64 bytes from www. (85.158.203.81): icmp_req=2 ttl=54 105 ms
64 bytes from www. (85.158.203.81): icmp_req=3 ttl=54 105 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.140/105.346/105.505/0.404 ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.140/105.346/105.505/0.404 ms

De laadtijd van de website is 4437 milliseconds, minder dan 95% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 105 ms.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22
X-Powered-By:PHP/5.3.16
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html