Funda.nl Ga naar website

Funda staat gerangschikt op 29 in Nederland. 'Zoek huizen en appartementen te koop in Nederland [funda].'

29Rangschikking in Nederland

4.482Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's93.837.744
Maandelijkse bezoeken 4.129.408
Waarde per bezoeker€ 0,30
Geschatte waarde€ 1,96 Miljoen *
Externe links7.724
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
29Nederland
3.610België
13.480Australië
16.761Spanje
24.742Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,20%2,30%
Nederland 2990,70%94,50%
België 3.6101,20%0,40%
Australië 13.4800,60%0,20%
Spanje 16.7610,70%0,40%
Duitsland 24.7420,90%1,10%
China 36.9921,40%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 56.4451,40%0,50%

China, Duitsland, Spanje, Australië, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Oegstgeest41.30%2.40%28.00
Doetinchem52.00%7.60%59.00
Rosmalen91.10%1.00%15.00
De Steeg90.70%0.20%5.00
Smilde90.40%1.50%50.00
Breukelen100.50%0.30%10.00
Rockanje100.90%3.00%50.00
Zuid-scharwoude111.50%1.90%21.00
Zeewolde110.80%0.40%8.00
Zwaag130.70%0.40%8.00
Zeist140.70%2.00%50.00
Eethen160.50%0.50%16.00
Maarsen190.80%0.40%7.00
Almere191.80%2.30%21.00
Groningen203.40%5.20%25.00
Capelle200.70%2.90%70.00
Amsterdam2016.10%18.80%18.50
Purmerend220.70%1.30%27.00
Eindhoven223.80%2.40%10.00
Eijsden230.40%1.10%40.00
Lelystad230.30%0.20%9.00
Schiphol240.40%0.60%22.00
Geldrop250.60%0.50%14.00
Zevenaar250.50%0.30%9.00
Heemstede270.60%1.20%31.00
Hoorn280.50%1.30%40.00
Heerenveen280.40%0.10%3.00
Norg280.40%0.20%9.00
Sneek280.80%0.10%2.30
Tegelen290.40%0.10%5.00
Utrecht302.90%2.80%15.00
Hilvarenbeek340.30%0.20%11.00
Deventer370.60%0.20%5.00
Alphen430.70%1.50%36.00
Alkmaar460.70%1.10%26.00
Zutphen470.50%0.70%21.00
Maassluis490.40%0.10%2.50
Delft491.20%1.40%18.00
Barendrecht500.60%0.30%7.00
Apeldoorn511.10%0.60%9.00
Diemen520.60%0.20%4.00
Veldhoven521.00%0.20%3.30
Almelo560.40%0.70%28.00
Leiden571.10%1.40%21.00
Hilversum580.70%0.30%7.00
Papendrecht670.50%0.20%6.00
Haarlem671.40%0.70%8.00
Castricum690.50%0.60%22.00
Amstelveen691.00%0.30%5.00
Arnhem751.10%0.30%4.70
Rotterdam752.20%2.30%17.00
Nieuwegein820.40%0.40%17.00
Den Haag951.70%0.90%8.00
Breda1000.60%0.30%9.00
Amersfoort1020.70%0.50%11.00
Nijmegen1480.40%0.20%8.00
Zoetermeer1520.60%0.40%10.00
Dordrecht1590.30%0.20%8.00
Tilburg2050.40%0.20%9.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.766 -236
Dagelijks Aantal Bezoekers53.500 -0,36%
Dagelijkse bezoekers rang5.614 -197
Dagelijks Webpagina Bekeken597.159+7,4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.549 -215
Pagina bezoek per gebruiker15,60+8%
Inhoud

www.Funda.nl

Topics: Woningaanbod, Koopwoningen, Huurwoningen, Nieuwbouwprojecten, Recreatie, en Europees Aanbod.

Categorie: 'Bedrijven en Economie/Vastgoed'

Leeftijd: Het domein is 13 jaar en 10 maanden oud.

De site heeft ongeveer 58.500 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 15,60 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn fund4u.nl, funda-onderhoudsbedrijf.nl, funda-spanje.nl, funda-vakantiehuizen.nl.

LinksServer
Server locatie
Blue Dome Internet Applications Bv
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Het wordt gehost in Blue Dome Internet Applications Bv Amsterdam, met een Microsoft-IIS/7 web-server. Z'n 3 naam-servers zijn ns1.sitebytes.nl, ns2.sitebytes.nl, en ns3.sitebytes.nl.

IP: 212.72.56.185

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 913 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:private, max-age=0, proxy-revalidate, no-store, no-cache, must-revalidate
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-AspNetMvc-Version:2.0
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-Powered-By:ASP.NET
P3P:--
Pragma:no-cache
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding, User-Agent
RTSS:1
Transfer-Encoding:chunked