Friv.com Ga naar website

Friv staat gerangschikt op 21.570 in Nederland. 'FRIV.COM Games - Only The Best Free Online Games At Friv!'

21.570Rangschikking in Nederland

938Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's19.150.425
Maandelijkse bezoeken 6.159.604
Waarde per bezoeker€ 0,03
Geschatte waarde€ 2,92 Miljoen *
Externe links4.962
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
46Ecuador
60Colombia
79Chili
89Peru
110Argentinië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,10%12,10%
Ecuador 462,20%2,20%
Colombia 607,30%7,10%
Chili 794,70%4,60%
Peru 893,70%3,60%
Argentinië 1107,20%7,10%
Uruguay 1100,50%0,50%
Venezuela 1284,50%4,50%
Marokko 1421,40%1,50%
Guatemala 1560,50%0,50%
Tunesië 1670,90%1,00%
Dominicaanse Republiek 2040,80%0,80%
Mexico 2158,70%8,60%
Filippijnen 2392,30%2,30%
Algerije 2521,80%1,90%
Andere landen 2710,70%0,70%
Egypte 2732,80%2,90%
Indonesië 3124,20%4,40%
Katar 3370,60%0,60%
Israël 3491,00%1,00%
Griekenland 3632,10%2,00%
Saoedi-Arabië 4012,30%2,30%
Brazilië 4676,70%6,60%
Koeweit 4720,50%0,50%
Verenigde Arabische Emiraten 5100,60%0,60%
Roemenië 5831,00%1,10%
Turkije 8302,00%1,90%
Thailand 8801,20%1,20%
Pakistan 9791,20%1,20%
Tsjechische Republiek 1.0180,50%0,60%
Verenigd Koninkrijk 1.5022,20%2,30%
Italië 1.5101,40%1,40%
Spanje 1.7901,50%1,50%
Canada 2.0721,00%1,00%
Polen 3.2440,60%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 3.8295,00%5,10%
Indië 6.4842,10%2,20%

Uruguay, Argentinië, Peru, Chili, Colombia & Ecuador is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zwolle1080.10%0.10%1.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd788 -231
Dagelijks Aantal Bezoekers472.084+18,7%
Dagelijkse bezoekers rang484 -140
Dagelijks Webpagina Bekeken357.095+18,5%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.706 -654
Pagina bezoek per gebruiker1,060%
Inhoud

www.Friv.com

Leeftijd: Het domein is 9 jaar en 11 maanden oud.

De site heeft ongeveer 516.204 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 1,06 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn friv.asia, friv.co, friv.co.nl, friv.com.

LinksServer
Server locatie
Softlayer Technologies Inc.
Texas
Dallas
Verenigde Staten van Amerika
32.8367, -96.796

Softlayer Technologies Inc (Texas, Dallas) is de locatie van de Apache/2 server. ns1.gamedns.com, ns3.gamedns.com, en ns2.gamedns.com zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n plaatselijke IP adres is 50.23.239.48.

IP: 50.23.239.48

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING (174.127.72.240) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 174.127.72.240.static.midphase.com (174.127.72.240): icmp_seq=1 ttl=56 29.2 ms
64 bytes from 174.127.72.240.static.midphase.com (174.127.72.240): icmp_seq=2 ttl=56 27.6 ms
64 bytes from 174.127.72.240.static.midphase.com (174.127.72.240): icmp_seq=3 ttl=56 28.2 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 27.600/28.352/29.208/0.660 ms
rtt min/avg/max/mdev = 27.600/28.352/29.208/0.660 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 29.2 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1393 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny16 with Suhosin-Patch mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.0
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:1699
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Cache-Control:max-age=7200, must-revalidate
Connection:close
Content-Type:text/html