Freemeteo.com Ga naar website

Freemeteo staat gerangschikt op 23.623 in Nederland. 'Nederland Weer - Aktueel weer in Amsterdam, Nederland - Freemeteo.com.'

23.623Rangschikking in Nederland

11.844Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's12.170.995
Maandelijkse bezoeken 1.180.559
Waarde per bezoeker€ 0,00
Geschatte waarde€ 561.680,48 *
Externe links11.537
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
138Griekenland
733Bosnië en Herzegovina
903Cyprus
1.070Hongarije
1.539Algerije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,20%11,00%
Griekenland 13847,10%50,60%
Bosnië en Herzegovina 7331,30%0,90%
Cyprus 9030,60%0,50%
Hongarije 1.0704,10%2,80%
Algerije 1.5392,40%3,90%
Argentinië 2.2963,30%3,40%
Roemenië 2.5242,30%2,70%
Polen 2.5837,00%5,40%
Chili 2.9121,60%0,70%
Andere landen 2.9690,70%0,70%
Tsjechische Republiek 3.2162,20%1,50%
South Africa 3.3332,60%1,90%
Bulgarije 4.4420,50%0,60%
België 6.4271,40%0,90%
Turkije 6.9532,00%2,20%
Zwitserland 10.3990,80%0,30%
Iran 11.3190,80%1,50%
Oekraïne 14.2050,90%0,30%
Australië 20.5250,90%0,50%
Spanje 28.4520,90%1,10%
Rusland 37.8031,70%0,80%
China 39.3532,20%3,60%
Duitsland 84.5960,70%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 132.4661,00%1,60%

Het is vooral populair in de landen, Argentinië, Algerije, Hongarije, Cyprus, Bosnië en Herzegovina & Griekenland.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd9.953752
Dagelijks Aantal Bezoekers31.672 -9,51%
Dagelijkse bezoekers rang10.002581
Dagelijks Webpagina Bekeken79.821 -15,96%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.5871.462
Pagina bezoek per gebruiker3,52 -7,12%
Inhoud

www.Freemeteo.com

Categorie: 'Ελλάδα/Καιρός'

De geschatte 34.632 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,52 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn freemengallery.nl, freemetataggenerator.com, freemeteo.com, freemeteo.nl zijn.

LinksServer
Server locatie
Petros-vassiliou
England
Bournemouth
Verenigd Koninkrijk
50.72, -1.88

Petros-vassiliou (England, Bournemouth) is de locatie van de nginx/0 server. Het Freemeteo.com IP nummer is 82.197.83.218.

IP: 82.197.83.218

Web Server: nginx/0

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1688 milliseconds, minder dan 40% van andere opgemeten websites.

Server setup
Server:nginx/0.7.65
Date:--
Content-Type:text/html
Connection:keep-alive
Content-Location:/home.html
Last-Modified:--
ETag:"0e78c9c1dbecb1:424d"
X_Origin_Server:214
BE:s214
Cache-Control:max-age=600
Content-Length:814
Accept-Ranges:bytes
Age:632
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:24